PDF Aktivně a spolu: 120 zábavných aktivit a úkolů pro páry

149 Kč
Skladem

Hledáte tipy na zpestření vztahu? Nevíte, jak využít společný volný čas nebo vám jen došla inspirace? PDF Aktivně a spolu: 120 zábavných aktivit a úkolů pro páry vám pomůže přesně v těchto okamžicích. Díky online verzi vám navíc PDF s výzvami přijde ihned po zaplacení na e-mail.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náš první online produkt je tady! A rovnou ve velkém stylu.

PDF se 120 výzvami, úkoly a aktivitami pro páry, které chtějí žít aktivně a trávit společný volný čas smysluplně.

Ať už hledáte dárek pro partnera, originální pozornost pro kamarády nebo máte splněny všechny výzvy z Our Love Challenges - Knihy pro zamilované*, sáhněte po této novince.

*Úkoly v knize Our Love Challenges se s PDF Aktivně a spolu nekryjí. Můžete ho tedy brát jako její rozšíření nebo jej využít zcela samostatně.

Jaké výzvy v PDF Aktivně a spolu najdete?

Výzvy jsou rozděleny do 2 hlavních kategorií – NA DOMA a NA VEN.

Domácí aktivity jsou dále členěny na AKTIVNÍ a K ZAMYŠLENÍ, zatímco venkovní obsahují lehčí NA ROZEHŘÁTÍ a náročnější úkoly PRO ODVÁŽNÉ.

Vyzkoušíte si tak různorodé činnosti. Zapojíte kreativitu, fyzičku, vzpomínky, ale také zručnost nebo empatii. Stačí si jen vybrat, na kterou výzvu máte zrovna chuť či podmínky.

Jak PDF Aktivně a spolu používat?

PDF Aktivně a spolu vám přijde ihned po zaplacení do e-mailové schránky a můžete začít s vyplňováním.

Výzvy lze plnit i na cestách. V mobilu, na tabletu, na počítači nebo po vytisknutí na starém dobrém papíru. Odškrtávat splněné výzvy jde i v elektronické verzi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: