Best Friends Forever

S nejlepší kamarádkou je pořád co dělat. Co den, to nové nezapomenutelné zážitky. Možná už jich je tolik, že se některé začínají ztrácet. Přesně proto vznikla knížka Best Friends Forever, kam si můžete zaznamenávat ty nejlepší, nejšílenější, nejvýznamnější, zkrátka všechny společné NEJ.

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Bavte se s kamarádkou díky 130 zábavným aktivitám a střeleným výzvám.

Navštivte spolu krásná místa a vytvořte si svůj koktejl přátelství. Vyzraďte si svá tajemství a vystřelte si ze sebe.

Odpovídejte na vážné i vtipné otázky a zjistěte tak o sobě více. Jak by vypadal váš ideální den? 100 koťátek, nebo 3 malí lenochodi?

Lepte do knihy společná selfie, fotky z oslav, suvenýry z tripu/výletu.

Díky pevné šité vazbě a kvalitnímu papíru máte jistotu, že stránky nevypadnou, vydrží jakékoliv lepení a budete se moci zasmát i po mnoha letech přátelství.

Pro koho se kniha Best Friends Forever hodí?
Pro nejlepší kamarádky, sestry nebo pro maminku s dcerou.

Kdy knížku darovat?
Jako dárek k Vánocům, k narozeninám, k jakémukoliv společnému výročí nebo prostě jen tak :) 

Kniha je vyrobena v České republice.

Ukázky z knihy

Zkuste nové výzvy, blíže se poznejte a uchovejte si tyto jedinečné zážitky na celý život.
1. Zažijte

... nová dobrodružství a plňte přes 130 zábavných aktivit. Umíchejte vlastní koktejl, sestavte letní playlist, objevte neznámá místa a mnoho více...

2. Zaznamenejte

... příběhy veselé, dojemné i neopakovatelné navždy a v jedné knize. Lepte do knihy fotky z oslav, jízdenky z vlaků a listy z procházek.

3. Vzpomínejte

Kniha v pevné vazbě se silným papírem je věčná. Vzpomínky, kterých se můžete dotknout, vám vykouzlí úsměv na rtech i za dvacet let.

#denikbff

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (10)

Zuzana K.
16. 11. 2020

Osobně knížku, nemám, vypadá skvěle. Fantastický nápad. Ale zklamaly mě výrazy v této knížce - jako přirovnávat přátelství k čůrání? To jako fakt? Nebo kolika psům a kočkám jste jste vytrhli chlub když jste je zlobili nebo jim "ubližovali" nebo co tam je. No pardon moje kamarádka miluje kočky a psy. Stará se o nemocnou kočičku. Tohle ji dát jako dárek tak bych se jí fakt dotkla. Škoda tak krásná originální kniha ale hlášky v této knížce jsou spíš fakt jak módní výstřelky. Pro praktický dárek nepoužitelné.

Nicol
31. 8. 2020

Koupenou nemám, ale vypadá úžasně. Jen bych byla radši, kdyby byla možnost i kluk/holka jako nejlepší kamarádi. Nejlepší kamarádky nemusí být jen 2 děvčata :-).

Klára
3. 8. 2020

Některé otázky jsou dobře ,ale když si to pořídí dvě holky které nejsou plnoleté tak otázka prohoď tě si den s jinými rodiči je trošku blbé knížka jinak super až na některé otázky.

Jana Špuláková
31. 10. 2019

Ocitla jsem se jako spoluúčastník už na dvou Best Friends Forever- kniha člověka vybízí k aktivitám, které by ho nenapadly ale i ke kreativitě při samotném vyplňováním stránek. Osobně jsem se dosti bavila během hledání čtyřlístku nebo vytváření společného make-upu. Pro zaznamenávání zážitků je to téměř nezbytnost, ani fotoalba nepoví příběh tak pravdivě a zajímavě jako BFF. 3 ze 3 přátel doporučuje!

Simona
18. 4. 2019

Styl knihy a všeho je úžasný , ale taky by byla super kniha pro holku a kluka jako BFF. S mým nejlepším kamarádem bychom si to chtěli vyplnit , ale bohužel .

Hana
14. 2. 2019

Moc me chybi kniha o pratelstvi mezi holkou a klukem nebo mezi dvema kluky… Chtela jsem tuto knihu poridit nejlepsimu kamaradovi k narozeninam ?

Karolína
2. 9. 2018

Knihu jsem kupovala mojí nejlepší kamarádce, abychom si mohly zpestřovat podzimní a zimní odpoledne – ne se jenom trápit školou, proto mi to přišlo jako skvělý nápad a víte co? Vyplatilo se!! Nad výzvami se bavíme už teď, všechno je velmi praktické-rejstřík, velice přehledné a výzvy promyšlené a vtipné, design knihy úžasný! Nejvíce mě ale těší to, že knížka bude fungovat jako takový trezor na zážitky, který bude jenom náš a kdykoliv se do něho můžeme podívat a zasmát se. Za mě stoprocentně doporučuji!!

Michaela
16. 5. 2018

super kniha a snad ta nejlepší zábava

Karolína
29. 3. 2018

Kniha je úžasná, lepší než Our love challenges :-). Rejstřík úkolů je na začátku, což mi přijde praktičtější, výzvy skvěle promyšlené a design úvodní strany je nádherný ?

Pája
14. 3. 2018

S přítelem už plníme výzvy v knize Our Love Challenges a teď se ke mně dostala i kniha Best Friends Forever, tak můžu blbnout i s kamarádkou ? Kvalitně graficky zpracované a jednotlivé aktivity mají nápad. Moc díky, všem doporučuji.

Parametry

Počet stran 144, gramáž 120 g/m2
Rozměry A4 na šířku (297 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 840 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru