Časté otázky

Do kdy bude moje objednávka vyřízena?

Objednávky vyřizujeme do 2 pracovních dnů a poté již doba dodání záleží na dopravci. Průměrná doba dodání se pohybuje mezi 3 a 5 pracovními dny. Během Vánoc se může doba doručení prodloužit.

Všechny knihy objednané do 19. 12. odešleme ještě před Vánoci. Vzhledem k aktuální situaci se ale časy dopravy mohou o něco prodloužit a u knih objednaných po 16. 12. nemůžeme garantovat doručení pod stromeček.

 

Spěchám! Stihnete to doručit do ...?

Pokud na svou objednávku spěcháte, například z důvodu brzkých narozenin partnera, svatby nebo jiné události, bude vás jistě zajímat, kdy k vám zásilka dorazí. Platí, že expedice probíhá do dvou pracovních dnů od přijetí objednávky. Poté je zásilka doručena do dvou až tří pracovních dní, přes svátky to může být o něco déle.

Neberte to však jako 100% garanci a pro jistotu nám napište na FB, pošlete email nebo zavolejte, poskytneme vám konkrétnější informace.

 

Jak se lze informovat o stavu mé objednávky?

Bezprostředně po potvrzení objednávky Vám bude odeslán e-mail s informací o přijetí objednávky. Dále Vás již bude informovat dopravce. Pokud jste z důvodu technické chyby neobdrželi potvrzovací email, nedělejte novou objednávku a nejprve nás prosím kontaktujte, vše vyřešíme.

 

Dorazila mi špatná kniha / Nedorazilo to, co mělo

Zjistili jste po rozbalení balíčku, že vám dorazilo něco jiného, než mělo? Moc se omlouváme za komplikace, pravděpodobně udělali na skladu chybu a odeslali špatný počet nebo druh knih. Napište nám na info@mementerra.cz které knihy vám chybí nebo přebývají, a vše spolu vyřešíme. Chybějící knihy vám co nejrychleji dopošleme na naše náklady.

 

Je kniha Our Love Challenges gendrově neutrální?

Ano, knihu Our Love Challenges jsme tvořili tak, aby se líbila všem párům – nenajdete v ní žádné zmínky o “muži” či “ženě”.

 

Je kniha Best Friends Forever vhodná i pro ségry nebo dceru a matku?

Ano, knihu Best Friends Forever jsme tvořili tak, aby z ní měly radost jak dvě kamarádky, tak sestry nebo třeba mamka s dcerou.

 

Posíláte knihu na Slovensko?

Nově jsme pro vás přidali možnost objednat knihy ze Slovenska! Způsob dopravy si vyberete v košíku.

 

Chci s vámi spolupracovat!

 

Jak objednávku zrušit nebo vrátit?

Každou objednávku lze až do odeslání zásilky zrušit prostřednictvím e-mailu info@mementerra.cz. Stačí uvést jméno a číslo objednávky.

I po odeslání můžete samozřejmě zboží vrátit, pokud vám nevyhovuje – nabízíme 30 dní, během kterých se můžete rozmyslet, zboží případně zaslat zpět k nám a my vám na bankovní účet vrátíme cenu knihy.

Jak na vrácení jsme pro vás sepsali na stránce Vrácení balíčku .

 

Jak mohu reklamovat zakoupené zboží?

Dostal se k vám poškozený balíček nebo jste vadu způsobenou přepravou zjistili až po otevření? To nás moc mrzí. Máme pro vás návod, jak v takové situaci postupovat, aby se vše co nejrychleji vyřešilo.

Přivezli mi balíček a zjistil(a) jsem, že:

Hlavně žádnou paniku, vyřídíme to s vámi a případně rychle zašleme nový výtisk. 

Nahoru