Deník mojí kočky

Nevíte, co dělat se všemi fotkami své kočky, které máte v mobilu? Vytvořte jí deník! Pobavte se, zaznamenejte vzpomínky na svého chlupatého miláčka a podělte se o ně s přáteli. I vaše kočka chce vzpomínat, tak ji nenechte čekat!

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Na 80 stranách zaznamenejte život svého miláčka. Deník vás provede typickými situacemi ze života kočky.

“Snažím se poddaným pomoci, jak jen to jde. Proto i já píšu na klávesnici.”
"Tak schválně - vecpu se i do téhle malé krabice?"

Deník je vhodný pro koťátka i starší kočky, jejichž příběhy můžete doplnit zpětně.

Vyrobeno v České republice.
 

Ukázky z knihy

Pobavte se, zažijte nová dobrodružství a uchovejte si tyto jedinečné vzpomínky na celý život.
1. Zaznamenejte

Na 80 stránkách zaznamenejte život své kočky. Lepte, pište, kreslete. Co Bobina ulovila ze stolu? Jaké divné zvyky si oblíbila? Kde ráda odpočívá?

2. Vzpomínejte

Jak proběhlo první setkání se sněhem? A co se dělo u veterináře? Díky pevné šité vazbě a kvalitnímu papíru máte jistotu, že stránky vydrží i pokusy o broušení drápků.

3. Pomáhejte

Za každou prodanou knihu darujeme 5 Kč útulku pro kočky Šanta kočičí. Díky vám tak budou kočičky usínat s plným břichem

#denikmojikocky

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (8)

Romana
8. 11. 2018

Knížku jsem dostala jako dárek a úplně předčila moje očekávání. Naprosto vystihuje život asi každé kočky a je to super nápad, jak si vést všechny zážitky s kočičkou už od mala. Myslím, že je to nezbytná součást každé domácnosti, která vlastní chlupaté kouličky s drápky. Velmi doporučuji. Super nápad i jako dárek. Mňau ?

Inka M
25. 10. 2018

Koupila jsem si knihy rovnou dvě, protože mám kočky taky dvě, tak aby se nedohadovali ? A ihned po rozbalení a prolistování pár stránkami jsem byla nadšená a tolik jsem se nasmála. Knihu mohu jen doporučit, každej milovník kočky by jí měl mít doma!

Katka
29. 9. 2018

Knížku jsem koupila jako darek pro mojí švagrovou,myslím,že bude nadšená. Jsem moc mile překvapena, jak knížka vystihuje kočičí život, takže jí jako dárek velice doporučuji.

Natália
20. 9. 2018

Kniha je super, ale zastavila som sa na prvej strane ? odtlačok labky bude asi najväčší problém ? Ostané popisy a všetko úplne sedí, takže sa teším aj s mojou mačkou ? ?

Eliška
6. 9. 2018

Naprosto geniální kniha, která uchová všechny důležité momenty vašeho kočočího miláčka. Děkuji za to. Zpracování a popisky jsou perfektní ? jakoby autor znal přesně mou kočičku ? Jedním slovem nádhera. Děkuji děkuji děkuji.

Michaela
28. 8. 2018

Knížka je moc krásná ? jsem ráda, že konečně někdo pochopil i mojí “divnou” kočku ? skvělá památka, super popisky a mnoho místa na fotky. A to jsem si myslela, že mám spousty fotek svojí kočičky, ale mám co dohánět ?

Kristýna
12. 7. 2018

Hned jak jsem věděla že budu mít malé koťátko doma, chtěla jsem zaznamenávat všechny vzpomínky (je to naše malé miminko :D). A pak jsem narazila na Vaši knihu a věděla jsem že je to ta nejlepší volba ? Kniha přišla rychle a v pořádku a hned po prvním prohlížení jsem si ji zamilovala. Jak ilustrace tak různé nápady jaké fotky vlastně lepit ? A jako bonus je i příspěvek do útulku, takže co víc si přát ?

Eva
5. 7. 2018

Naprosto úžasná kniha! Vždycky mě bavilo si zapisovat různé věci, kreslit nebo lepit fotky a tak podobně. Navíc mám kočky dvě (zatím ? ), takže mám dvojnásobnou zábavu a dvojnásobnou radost! A když jsem navíc zjistila, že koupí knih pomohu kočičímu útulku, volba byla jasná. ?

Parametry

Počet stran 80, z toho 7 barevných, gramáž 140 g/m2
Rozměry C5 na šířku (235 x 168 mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 380 g
Vydání 2. aktualizované vydání, 2020

Naše další knihy a deníky

Nahoru