Luxusní dětský dárkový balíček

Bestseller
999 Kč
Skladem (>5 ks)

Cenově zvýhodněný luxusní dětský balíček pro zaznamenání těch nejkrásnějších vzpomínek. Originální a zároveň velmi osobní dárek pro budoucí i stávající rodiče či prarodiče. Kniha Mé první roky, dárková krabice, samolepky s dětskými motivy i tematickými texty, Milníkové kartičky s nádhernými ilustracemi a v neposlední řadě Mementerra mikrofix pro zapisování zážitků a vzpomínek. Hodnota balíčku: 1165 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Původní cena: 1165 Kč
Zvýhodněná cena: 999 Kč

V rozšířeném dětském balíčku najdete:

Kniha Mé první roky:

Kniha „Mé první roky“ vám umožní zábavným způsobem mapovat nejvýznamnější okamžiky z prvních let života vašeho děťátka. Lepte fotky, zapisujte vzpomínky, a vytvořte tak jedinečné vzpomínkové album, kterým budete s láskou listovat.

Samolepky Pro dětské vzpomínky:

4 platíčka barevných ručně malovaných a psaných samolepek s holčičími i klučičími motivy. Krásný kreativní doplněk nejen pro zdobení vzpomínkové knihy.

Mementerra mikrofix:

Černý mikrofix s logem Mementerra je ideálním pomocníkem pro psaní do našich knih a deníků. Barva písma krásně ladí s designem stran a zároveň se text nerozmaže po stránce.

Budete tak mít jistotu, že si vzpomínky nezkazíte šmouhou přes půlku strany. :)

Milníkové kartičky našeho děťátka:

Ilustrované milníkové kartičky pro holčičky i chlapečky v luxusním balení. 32 kartiček pro zaznamenání nejdůležitějších momentů miminka. Prostor na nalepení fotky, vepsání data či vzkazu včetně ručně malovaných ilustrací.

Dárková krabice k Mým prvním rokům:

Dodejte knize šmrnc a oblékněte ji do originálního outfitu v podobě dárkové krabice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: