Diář „Můj rok" 2022

399 Kč
Skladem (> 5 ks)

Naplánujte si rok 2022 s týdenním datovaným diářem. Měsíční předělové stránky s citáty nejen potěší, ale usnadní i orientaci, zatímco o motivaci se postará měsíční a roční shrnutí. Pevná vazba s gumičkou, látková záložka a nový design plný vesmírných barev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potřebujete zorganizovat volný čas včetně školních či pracovních povinností a na nic nezapomenout? Datovaný týdenní diář Můj rok 2022 splňuje vše, po čem toužíte, a navíc poslouží jako věrný přítel. Svěřit mu totiž můžete všechna tajemství, sny i plány.

Stránky s vesmírným designem a tematickými citáty rozdělují rok na jednotlivé měsíce a společně s krasopisem předepsanými daty tak usnadňují orientaci v diáři.

Za každým měsícem a následně za celým rokem najdete speciální prostor pro rekapitulaci i utřídění myšlenek. Takže plánujte, sněte a pracujte na své skvělé budoucnosti. Látková záložka se postará o to, abyste se ve všech těch plánech neztratili.

Diář jsme se rozhodli udělat v příjemném formátu B6 (skvělý kompromis mezi A5 a A6) - ideální do kabelky, batůžku i jen tak do ruky. A nezapomněli jsme ani na výlety! Diář obsahuje mapu České republiky i světa k zakreslení míst, která jste navštívili.


Co všechno v diáři najdete:

  • týdenní datovaný diář velikosti B6 se jmény a státními svátky
  • přehledný seznam svátků
  • každý týden prostor na poznámky
  • hlavní motivy inspirované vesmírem, drobné akvarelové ilustrace a texty psané ručním krasopisem
  • měsíční a roční zamyšlení
  • mapa České republiky a mapa světa pro zakreslení navštívených míst
  • látková záložka
  • pevná vazba a tvrdé desky s gumičkou

 

Diář je vyroben v České republice.

 

Ukázky z knihy

Plánujte

Díky pečlivému zapisování a plánování na vás bude spoleh. Neuteče vám žádná událost, nezapomenete na narozeniny přátel ani na domluvenou schůzku.

Žijte

Naplánujete si svůj rok, zaznamenejte všechny události i myšlenky a nechte hlavu odpočinout. Vy si užívejte a organizaci přenechte diáři

Vzpomínejte

Poznámky, kresby, vyplněná mapa, rekapitulace a zapsané dojmy tvoří originální deník, který vyvolá všechny vzpomínky i o mnoho let později.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a deníky
Počet stran: 144
Rozměry: B6 (mezi A5 a A6)
Desky: Pevné, sametový povrch
Vazba: šitá V8
Váha: 228 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 24.9.2021
Já jsem nadšená. Velké překvapení, když jsem diář viděla osobně. Je daleko hezčí než na fotce. Příjemný formát a pořád koukám na tu obálku :D