Diář "Můj rok"

Naplánujte si rok s týdenním nedatovaným diářem plným ilustrací. Předepsané názvy dnů usnadní orientaci, zatímco o motivaci se postará měsíční a roční shrnutí. Pevná vazba s gumičkou, vnitřní kapsa a jako dárek oboustranná záložka, která rozzáří každý váš den.

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Potřebujete zorganizovat volný čas včetně školních či pracovních povinností a na nic nezapomenout? Nedatovaný týdenní diář Můj rok splňuje vše, po čem toužíte, a navíc poslouží jako věrný přítel. Svěřit mu totiž můžete všechna tajemství, sny i plány.

Originální akvarelové ilustrace rozdělují rok na jednotlivé měsíce a společně s krasopisem předepsanými názvy dnů tak usnadňují orientaci v diáři. Na vás už je jen vyplnění konkrétních dat.

Za každým měsícem a následně za celým rokem najdete speciální prostor pro rekapitulaci i utřídění myšlenek. Takže plánujte, sněte a pracujte na své skvělé budoucnosti.

Diář jsme se rozhodli udělat v příjemném formátu B6 (skvělý kompromis mezi A5 a A6) - ideální do kabelky, batůžku i jen tak do ruky. A nezapomněli jsme ani na výlety! Diář obsahuje mapu České republiky k zakreslení míst, která jste navštívili. Vstupenky, samolepky či jiné nezbytnosti ochrání papírová kapsa a látková záložka se zase postará o to, abyste se ve všech těch plánech neztratili.

Dárek k diáři:
Ke každému diáři vám přibalíme ilustrovanou záložku, která stylem malby ladí k designu diáře. Záložka je navíc oboustranná a vy ji tak můžete používat dle libosti a nálady.


Co všechno v diáři najdete:

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Ilustrovaný diář “Můj rok” je skvělým dárkem pro pečlivé plánovače i mistry chaosu. V prvním případě bude rovnocenným parťákem, v tom druhém zase nezbytným pomocníkem.
1. Plánujte

Díky pečlivému zapisování a plánování na vás bude spoleh. Neuteče vám žádná událost, nezapomenete na narozeniny přátel ani na domluvenou schůzku.

2. Žijte

Naplánujete si svůj rok, zaznamenejte všechny události i myšlenky a nechte hlavu odpočinout. Vy si užívejte a organizaci přenechte diáři.

3. Vzpomínejte

Poznámky, kresby, vyplněná mapa, rekapitulace a zapsané dojmy tvoří originální deník, který vyvolá všechny vzpomínky i o mnoho let později.

#diarmujrok

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (6)

Zůza
5. 2. 2021

Oceňuji praktickou velikost, odolné desky a tlustší papír, který nepropíjí ani pero. Krásné ilustrace.

Kateřina
14. 1. 2021

Diář je krásný, ale když jsem si psala data ke každému měsíci, tak mi dny a data nevycházejí (květen chybí jeden den - pondělí 31.1.) Děkuji za vysvětlení

Baru
13. 11. 2020

Naprostá spokojenost! Už se moc těším, až si do něj začnu psát :-) Líbí se mi jeho velikost-akorat do ruky, za každým měsícem je ohlédnutí se, což je super ☺️. A kresby jsou naprosto boží ♥️. Bude to skvělý průvodce nadcházejícím rokem ☺️.

Parametry

Počet stran 160
Rozměry B6 (mezi A5 a A6)
Desky Pevné, sametový povrch
Vazba šitá V8
Váha 270 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru