Our Love Challenges SK

Máte radi dobrodružstvo a romantiku? Our Love Challenges je jedinečná kombinácia denníka a albumu plná zábavných výziev a aktivít pre zamilovaných. Pobavíte sa, upevníte vzťah a uchováte svoje zážitky na celý život.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Kniha Our Love Challenges je rozdelená do ôsmich tematických sekcií plných tipov na nevšedné zážitky.

Zdolajte vyše 180 aktivít a výziev – romantických aj bláznivých.

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Pobavíte sa, upevníte vzťah a uchováte svoje zážitky na celý život.
1. Zažite

Rande nemusí končiť iba v kine. Plňte cez 180 aktivít a výziev, romantických a bláznivých. Umiešame vlastný koktail, zostavte letné playlist, objavte neznáme miesta a omnoho viac ...

2. Spomínajte

... príbehy veselé, dojemné aj neopakovateľné navždy a v jednej knihe. Lepte do knihy fotky z dovolenky, cestovné lístky z vlakov a listy z prechádzok.

3. Vzpomínejte

Kniha v pevnej väzbe so silným papierom je večná. Spomienky, ktorých sa môžete dotknúť, vám vyčarí úsmev na perách aj za dvadsať rokov.

#ourlovechallenges

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (46)

Danka
19. 11. 2020

milujeme s partnerem plnění výzev a hlavně po 9ti letech o sobě díky téhle knize, poznáváme na sobě to, co jsme o sobě ani nevěděli :-)

Danča
14. 10. 2020

naprosto úžasná kniha, s přítelem tvoříme a plníme výzvy jak to jen jde <3 Na každý výlet jezdí kniha s námi, co bychom mohli spáchat a splnit. Na každé počasí je něco a dozvěděli jsme se i pár věcí o sobě, které jsme nevěděli. Vřele doporučují a těším se, až knihu společně dokončíme a budeme ji uchovávat jako naší vzpomínkovou knihu <3

Eliška
29. 9. 2020

Knihu jsem dostala od kamarádů k narozeninám a je úžasná.. Určitě moc doporučuji.. Jediné co mě trochu mrzí je, že v ukázkách knihy na těchto stránkách se kniha v některých věcech trochu liší od reálu. Ale jinak skvělá.

Parametry

Váha 980 g
Dosky Pevné dosky s potlačou - matná krieda
Počet strán 176, z toho 8 farebných
Rozmery A4 na šírku (297 x 210mm)
Väzba šitá V8

Naše další knihy a deníky

Nahoru