Prozraď mi – Karetní hra pro páry (PDF)

290 Kč
Skladem

PDF verze. Jste připraveni se o sobě dozvědět ty největší pikantnosti? 200 otázek, 5 témat a 28 odměn – to je nová karetní hra Prozraď mi, která vám pomůže otevřít nejen tabuizovaná vztahová témata. Poznejte se, sbližte se a dodejte svému vztahu hloubku i novou energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karetní hra pro dva – PDF verze

Fyzickou verzi karetní hry najdete zde.

Jak smysluplně trávit čas ve dvou? 

Jak zlepšit komunikaci ve vztahu? 

Jak se co nejlépe poznat?

Vytvořili jsme konverzační hru pro páry, která je odpovědí na všechny tyto otázky. Prozraď mi totiž funguje jako zábava i komunikační pomocník. Učí naslouchat, prohlubuje vztah a zároveň zpříjemní jakýkoliv společně strávený čas… ať už v kavárně, na cestách nebo v pohodlí domova. 

Hru si navíc jen tak neohrajete – obsahuje 200 unikátních otázek rozdělených na 2 úrovně podle náročnosti. A je jen na vás, kterou si vyberete. Stejně, jako jestli si hru zahrajete během 5 minut, nebo se vzájemnému poznávání oddáte na celou noc.

Otázky pro páry

Otázky se dotýkají 5 témat, která jsou pro partnerský vztah stěžejní. Pobavíte se tak o sexu a intimitě, proberete minulost, přítomnost i budoucnost z nejrůznějších úhlů a zavítáte také do vážnějších oblastí.

Ale pozor, Prozraď mi není jen o konverzaci. Součástí jsou také karty Odměn, které celou hru zpestří a zajistí nezapomenutelné chvíle ve dvou. 

Co všechno hra obsahuje

Jedná se o PDF verzi této karetní hry (fyzická verze zde). PDF soubor s jednotlivými kartami vám po zakoupení dorazí na e-mail.

Celkem 130 karet
100 karet s otázkami
28 karet Odměn
1 karta s návodem ke hře i k tomu, jak být správným posluchačem a vypravěčem
1 karta s mantrou pro spokojený vztah.

Prohlédněte si karty zblízka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: