Svatební dárkový balíček luxusní

Cenově zvýhodněný luxusní svatební balíček pro snoubence nebo jako svatební dar pro čerstvé novomanžele. Svatebník, fotoaparát Instax Square SQ 6, Instax fotopapír 20 ks, samolepky se svatebními motivy i tematickými texty, dárková krabice. Hodnota balíčku: 4 886 Kč

Produkt nemáme skladem

O produktu

Původní cena: 4 886 Kč.
Zvýhodněná cena: 4 499 Kč.

 

V luxusním svatebním balíčku najdete:

Svatebník:

Svatebník bude vaším osobním průvodcem po těch nejdůležitějších okamžicích - od žádosti o ruku až po líbánky. Součástí Svatebníku je také místo na vzkazy od svatebčanů. Všechny svatební okamžiky tak budete mít zachované navždy a v jedné knize.

Svatebník byl vytvořen ve spolupráci se svatebními koordinátorkami.

Instax Square SQ 6:

Mějte své nejlepší fotky pořád na očích díky foťáku Instax Square SQ6, který umí fotky vyvolávat hned po pořízení!

Stylový fotoaparát snadný na ovládání s automatickou expozicí a také pokročilejšími funkcemi jako dvojexpozice či makro, takže se hravě vyrovná vašemu osvědčenému mobilu. Součástí balení jsou navíc barevné filtry, díky kterým získají vaše fotky nevšední nádech.

Instax Film Square 20 ks:

Kvalitní lesklý fotopapír balený do dvou kazet, které se přímo vkládají do zařízení (kazeta vždy obsahuje 10 snímků). Po exponování fotografie ve fotoaparátu proběhne cca do tří minut vyvolání obrázku. Rozměr fotky: 86 x 72 mm. Pro všechny fotoaparáty typu Instax Square.

Samolepky Pro svatební vzpomínky:

2 platíčka samolepek se svatebními motivy, 2 platíčka slov pro uvedení jednotlivých etap příprav svatby i svatebního dne, 2 platíčka ozdob a ornamentů pro vyzdobení knihy, deníku nebo diáře.

Dárková krabice ke Svatebníku:

Dodejte Svatebníku šmrnc a oblékněte ho do atraktivního outfitu v podobě dárkové krabice.

Naše další doplňky

Nahoru