Svatebník

Do Svatebníku si zaznamenáte nejdůležitější okamžiky od žádosti o ruku až po líbánky. Najdete v něm také místo na zapsání vzkazů od svatebčanů. Všechny svatební okamžiky tak budete mít zachované navždy a v jedné knize.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Svatebník vás provede všemi významnými momenty z příprav i ze svatebního dne.

Po úvodním odvyprávění vašeho příběhu až k zásnubám následuje sekce svatebních příprav. V nejrozsáhlejší části deníku věnované svatebnímu dni zaznamenáváte pomocí fotek a vzpomínek přípravy, obřad i následující program. Knihu zakončíte líbánkami a plány, co bude dál. Na svatbě dáte do ruky pero svým hostům, aby vám do knihy na 20 stran napsali vzkazy, blahopřání a třeba i zanechali fotku z polaroidu.

Díky tomu je Svatebník jediná památka na vaši svatbu, kterou kdy budete potřebovat.

Svatebník byl vytvořen ve spolupráci se svatebními koordinátorkami.

Vyrobeno v České republice.

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Jen málo okamžiků v životě je tak významných jako svatba.
1. Uchovávejte

…příběhy veselé i dojemné a další neopakovatelné momenty navždy a v jedné knize. Svatebník obsahuje deník zážitků z příprav, svatební album a knihu svatebních hostů.

2. Vkládejte

…fotografie, oznámení, stužku pro oživení a doplnění vašich vzpomínek. Svatebník krásně a elegantně ozdobí vaši svatební hostinu.

3. Nezapomeňte

…na důležité okamžiky, které by jinak časem přepsaly jiné zážitky. Knihu můžete vyplnit i zpětně po svatbě.

#svatebnik

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (9)

Staňkovi
5. 2. 2021

Veliká spokojenost. Zatím jsme ho jen tak prolítli, ale vypadá kvalitně a dobře zpracovaný. Moc se nám líbí ty jemné ilustrace a prostor na vzkazy od hostů. Mít všechno pohromadě je supe nápad. Děkujeme!

Marie M.
3. 8. 2020

Doporučuji si knisku pořídit

Kačka C.
30. 6. 2019

Svatebník jsme dostali jako svatební dar přímo od autora, je to skvělý nápad, jak si uchovat veškeré vzpomínky na zásnuby, přípravu svatby a svatební den nejen na fotkách. Moc děkujeme a určitě doporučujeme dalším párům, které to teprve čeká.

Irina
11. 6. 2019

Decentní a jemná grafika. Originální způsob, jak zaznamenat na jedno místo vše kolem svatebního dne (i toho, co tomu předcházelo). Velmi oceňuji prostor pro vzkazy svatebčanů, na svatbě se pak může umístit i do fotokoutku s polaroidem.

Magda
2. 6. 2019

Na Svatebník jsem narazila úplně náhodou na internetu, když jsem hledala inspiraci pro svatební dárek mojí kamarádce. Chtěla jsem pro ni vymyslet něco originálního a Svatebník mě na první pohled nadchnul. Nejen že má krásný a decentní design, který musí potěšit každou nevěstu, ale hlavně obsahuje plno nápadů, jak zaznamenat ty nejvýznamnější okamžiky v životě. Nic podobného jsem zatím neviděla a myslím, že Svatebník by neměl chybět na žádné svatbě ?

Katka
29. 5. 2019

Svatebnik jsem dostala dárkem od kamarádky a myslím, že je to skvělý dárek pro každou nevěstu, které pomůže užít si hezké dny před svatbou a těšit se z nich. Na rozdíl od mnoha jiných knih na trhu není kycovity a proto je tak milý. Diky za něj:-)

Izabela
29. 5. 2019

Letos se budeme s přítelem brát a já hledala způsob, jak zaznamenat celý náš rok na jedno místo. Prošla jsem si spoustu různých svatebních plánovačů, ale nebylo to ono. Až Svatebník splnil veškerá má očekávání. Navíc je na posledních stranách i prostor pro vzkazy od svatebčanů, takže budeme mít vážně úplně vše na jednom místě! ? Skvělý nápad, krásné zpracování – jednoduchá, čistá grafika. Díky! ?

Adriana
10. 5. 2019

Vkusný čistý design bez zbytečných příkras. Svadebník vás nenásilně provede prvními momenty po zásnubách, svatebním plánováním a samotnými vzpomínkami na svatbu. Jednoduchý, střídmý souhrn svatebního dění. Dokážu si představit, že se k němu ráda budu vracet nejen já s manželem, ale že bude součástí některých rodinných setkání a příběhů, které budeme vyprávět našim dětem.

Kačka
1. 5. 2019

Vždycky jsem si přála mít svatbu nějak originálně zaznamenanou a Svatebník mi přání splnil. Líbí se mi, že to není jen o svatebním dni, ale můžu si tam zapsat všechny postřehy i z příprav a ze žádosti o ruku.

Parametry

Počet stran 88, z toho 18 barevných, gramáž 170 g/m2 (běžný kancelářský papír má 80 g/m2)
Rozměry 285 x 270 mm – větší než A4
Desky pevné desky
Vazba šitá V8
Váha 960 g
Vydání 2. vydání

Naše další knihy a deníky

Nahoru