Výzvy měsíce – říjen

5083

Září muselo být hodně zasekané, protože ani vy, ani my jsme výzvy měsíce nepokořili. Výjimkou je pouze autor knížek a zakladatel Mementerry Vítek. Ten se svou přítelkyní Kamčou vyrazil na procházku ve stylu panna nebo orel. O svých zážitcích se rozepsal v příspěvku ve facebokové skupině, ale i jeho fotky vyprávějí hodně. Mrkněte na ně.

Splnili jste výzvu, ale nevidíte ji tu? Tak to jsme ji nenašli. Příště ji označte hashtagem #vyzvamesice ;) Za tým Mementerry slibujeme, že v říjnu se zapojíme do všech tří. Co vy?

Podzimní smrákání brzy domů zahání. Dny se krátí, ale to ještě neznamená, že bychom měli sedět sami doma a podléhat depresím. Využijme tento barevný mokrý čas naplno a pojďme se společně bavit s našimi říjnovými výzvami.

Our Love Challenges

pr-a-tele-1576142341

Nastala chvíle konečně všechny zážitky z léta, roadtripu a z procházek sdílet s kamarády. Naplánujte si sešlost, upečte podzimní koláče z právě dozrávajícího ovoce a navzájem se předhánějte, kdo se měl o prázdninách lépe.

Ideální čas také vyvolat fotky, abyste se měli čím chlubit. Nejlepší je, že je pak rovnou nalepíte do své knížky na stranu 63 ;) Nám vaše setkání s přáteli pak můžete barvitě popsat v komentářích.

Best Friends Forever

hra-v-kaluz-i-1576142341

Sdílení vzpomínek z léta ale neplatí pro vás, nejlepší kamarády, protože vy se scházíte a povídáte si pořád. Takže využijte, co příroda nabízí, a plavte se, cákejte a skotačte v kalužích! K výzvě ze strany 68 konečně využijete barevné holínky, pláštěnky a deštníky, které se jinak většinou jen válí ve skříni.

Zaručený Insta materiál, což nás přivádí k poslední prosbě. Zaplavte těmi fotkami Instagram (a nás v nich označte)! Zaženou podzimní chmury a vykouzlí na tváři nejeden úsměv ;)

Deník mojí kočky

hrac-ky-1576142342

Kočkomilové mají dovoleno se zachumlat se svou číčou do deky, usrkávat horký čajík a vzpomínat na krásné chvíle. Třeba jak probíhaly přípravy na příjezd čtyřnohého tvora, který vám zrovna přede v náručí. Pokud máte ale ruce volné, tak rovnou popadněte deník a pište, co se vám vybavuje.

Vzpomínky a fotky nebo rovnou vyfocenou stránku 7 z Deníku pak můžete přidat do naší skupiny na Facebooku. Věříme, že potěšíte a možná i inspirujete další Mementerráky, ať už k vyplňování knížky, nebo k pořízení kočičky.

Zajímá vás, co dalšího lze podniknout bez toho, abyste cokoli plánovali? Tak se nezapomeňte kouknout na náš blog.

Mnoho nezapomenutelných zážitků vám přeje

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení