Vrácení balíčku

 

Chcete vrátit balíček? To nás mrzí, ale společně to hravě zvládneme! Balíček můžete bez udání důvodu vrátit ve lhůtě 30-ti dní! Stačí jej zaslat na adresu našeho distribučního centra s dokladem o nákupu u nás a vyplněným formulářem o vrácení zboží. Obratem vám pošleme peníze na účet. 

Zboží vracejte v původním - pokud možno nezničeném - obalu a bez známek užívání, tj. nemělo by být špinavé, roztrhané, poškrábané apod. - jenom tehdy budeme moci vyřídit vrácení bezprostředně. Že je zboží rozbaleno, s tím samozřejmě počítáme ;-).

 
Vzorový formulář pro vrácení zboží ve lhůtě 30 dnů
 

Upozornění pro zákazníky - nepřevzetí zásilky na odběrném místě (Zásilkovna, Uloženka nebo PPL Parcel shop) není odstoupením od kupní smlouvy a nevzniká tedy nárok na vrácení poštovného a balného. E-shop Albi v takovémto případě může požadovat náhradu za náklady vzniklé při expedici zásilky. Pro využití 30-ti denní lhůty na vrácení zboží je nutné zásilku převzít.

 
Chcete reklamovat něco z balíčku?

Na všechny výrobky na našem e-shopu se vztahuje klasická záruční doba 24 měsíců - v této lhůtě můžete reklamovat výrobní vady a nefunkčnosti. O reklamaci nás nejdříve informujte mailem (eshop@mementerra.cz) nebo telefonicky (+420 730 800 720) - poradíme vám, jak postupovat dále. V případě reklamací se snažíme být co nejrychlejší - zařídíme vyzvednutí zboží PPL kurýrem (u zboží musí být přiložen doklad o nákupu u nás) a po doručení zboží na sklad vám vrátíme peníze nebo pošleme výměnou nové zboží. 
 

Vzorový formulář pro reklamaci
 

REKLAMOVANÉ ZBOŽÍ, PROSÍM, NEZASÍLEJTE NA DOBÍRKU NA ADRESU SKLADU! Zaměstnanci skladu nemají možnost zásilku převzít a zaplatit! Peníze vám budou vráceny převodem na účet uvedený v reklamačním listu.


Adresa distribučního centra


Distribuční centrum Albi Česká republika a.s.
Oddělení péče o zákazníka
Lhota za Červeným Kostelcem 439
Červený Kostelec 549 41

mail: eshop@mementerra.cz
tel.: +420 730 800 720

Zákaznická linka funguje každý pracovní den od 7:00 do 20:00 hodin, o víkendech potom od 10:00 do 18:00 hodin.