Jsme Mementerra.

Věříme, že život je třeba si užívat a že ty nejlepší zážitky stojí za to uchovávat fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoříme originální knihy vzpomínek, díky nimž zažijete nová dobrodružství a ty nejhezčí okamžiky si uchováte navždy.

Náš příběh

Všechno začalo nápadem na netradiční knihu – kombinaci deníku a alba s aktivitou nebo výzvou na každé straně. Tím v prosinci 2016 vznikla naše první zážitková kniha pro zamilované, Our Love Challenges. Více než 10 000 párů si díky ní již zpestřuje vztah a zažívá momenty, na které budou vzpomínat celý život.

Vaše názory a recenze na Our Love Challenges byly natolik pozitivní, že jsme se rozhodli pokračovat v krasojízdě a tvořit další knihy.

Kniha pro zamilované a pro nejlepší kamarádky

Vydali jsme knihu pro nejlepší kamarádky Best Friends Forever a v květnu 2018 následoval Deník mojí kočky. Ten potěšil všechny kočkomily, ale zároveň zvedl i vlnu dotazů na to, kdy vyjde Deník mého psa. Rozhodli jsme se zapojit naše fanoušky, kteří aktivně vymýšleli nápady do knihy. O pět měsíců později již psomilové drželi Deník ve svých tlapách.

Vaše přání se ale hrnula dál (a stále hrnou). Psali jste nám, ať vytvoříme knihu pro mamky s dětmi a my výzvu přijali. Opět jste nám pomohli s vymýšlením obsahu a nové maminky si tak díky vám mají kam zaznamenat první roky života svých prďolů. Vznikla kniha Mé první roky. Jste boží! <3

Mé první roky, Deník mého psa a Deník mého koně

Abychom prozatím završili zvířecí sérii, vydali jsme i Deník mého koně. (A ne, Deník mého pavouka, chrousta, ani mojí krevetky zatím neplánujeme!)

Aktuálně jsme na šesti knihách, ale již teď vám můžeme prozradit, že se v roce 2019 můžete těšit na další novinky. Některá vaše přání se totiž opakují tak často, že je prostě musíme vyslyšet! Na každé knize si dáváme záležet a vydáme ji až tehdy, když s ní budeme 100% spokojeni, proto přesná data vydání zatím neprozradíme 😉

Prozatím čtěte náš blog, na kterém se dozvíte o všem novém a kde se můžete inspirovat a zlepšit své umělecké dovednosti díky sérii Jak na scrapbooking.

Přejeme vám mnoho zábavy a nezapomenutelných zážitků! 🙂

Nechte se inspirovat a sledujte aktuality na našem Facebooku a Instagramu.

Logo Mementerra - zážitky, kterých se můžete dotknout.

Zážitky, kterých se můžete dotknout.

Nenech si nic ujít

Měsíčník Mementerry – chci dostávat pravidelný výcuc toho nejzajímavějšího – info o nových knihách a akcích, pohled do zákulisí a nové články z blogu.
Tipy na vyplňování knihy – chci dostávat praktické tipy a návody jak lépe fotit, psát a scrapbookovat.