Jsme Mementerra.

Věříme, že život je třeba si užívat a že ty nejlepší zážitky stojí za to uchovávat fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoříme originální knihy vzpomínek, díky nimž zažijete nová dobrodružství a ty nejhezčí okamžiky si uchováte navždy.

Náš příběh

Všechno začalo nápadem na netradiční knihu – kombinaci deníku a alba s aktivitou nebo výzvou na každé straně. Tím v prosinci 2016 vznikla naše první zážitková kniha pro zamilované, Our Love Challenges. Více než 14 000 párů si díky ní již zpestřuje vztah a zažívá momenty, na které budou vzpomínat celý život.

Vaše názory a recenze na Our Love Challenges byly natolik pozitivní, že jsme se rozhodli pokračovat v krasojízdě a tvořit další knihy.

Kniha pro zamilované a pro nejlepší kamarádky

Vydali jsme knihu pro nejlepší kamarádky Best Friends Forever a v květnu 2018 následoval Deník mojí kočky. Ten potěšil všechny kočkomily, ale zároveň zvedl i vlnu dotazů na to, kdy vyjde Deník mého psa. Rozhodli jsme se zapojit naše fanoušky, kteří aktivně vymýšleli nápady do knihy. O pět měsíců později již psomilové drželi Deník ve svých tlapách.

Vaše přání se ale hrnula dál (a stále hrnou). Psali jste nám, ať vytvoříme knihu pro mamky s dětmi a my výzvu přijali. Opět jste nám pomohli s vymýšlením obsahu a nové maminky si tak díky vám mají kam zaznamenat první roky života svých prďolů. Vznikla kniha Mé první roky. Jste boží! <3

Mé první roky, Deník mého psa a Deník mého koně

Abychom prozatím završili zvířecí sérii, vydali jsme i Deník mého koně. (A ne, Deník mého pavouka, chrousta, ani mojí krevetky zatím neplánujeme!)

A co bylo dál? 

No přeci Svatebník! Rozhodli jsme se pomoci manželům uchovat si všechny svatební vzpomínky v jediné knize – od příprav svatby a rozlučky se svobodou přes svatební den a vzkazy hostů.

Svatebník – svatební deník

Aktuálně jsme na sedmi knihách, ale již teď vám můžeme prozradit, že se můžete těšit na další novinky. Některá vaše přání se totiž opakují tak často, že je prostě musíme vyslyšet! Zároveň pilně pracujeme na krásných samolepkách a dalších doplňcích, které podpoří vaše kreativní tvoření.

Čtěte náš blog, na kterém se dozvíte o všem novém a kde se můžete inspirovat a zlepšit své umělecké dovednosti díky sérii Jak na scrapbooking.

Přejeme vám mnoho zábavy a nezapomenutelných zážitků! 🙂

Nechte se inspirovat a sledujte aktuality na našem Facebooku a Instagramu.

Logo Mementerra - zážitky, kterých se můžete dotknout.

Zážitky, kterých se můžete dotknout.

Nenech si nic ujít

Měsíčník Mementerry – chci dostávat pravidelný výcuc toho nejzajímavějšího – info o nových knihách a akcích, pohled do zákulisí a nové články z blogu.
Tipy na vyplňování knihy – chci dostávat praktické tipy a návody jak lépe fotit, psát a scrapbookovat.