Jsme Mementerra

Věříme, že život je zábava a že ty nejlepší zážitky si zaslouží být uchovány fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoříme originální vzpomínkové knihy a deníky, díky nimž zažijete nová neotřelá dobrodružství a nikdy na ně už nezapomenete.

 

mementerra-tym-2021

Bylo, nebylo...

Všechno začalo nápadem na netradiční knihu – kombinaci deníku a alba s aktivitou nebo výzvou na každé straně. Tím v prosinci 2016 vznikla naše první zážitková kniha pro zamilované, Our Love Challenges. Více než 30 000 párů si díky ní již zpestřuje vztah a zažívá momenty, na které budou vzpomínat celý život.

Vaše názory a recenze na Our Love Challenges byly natolik pozitivní, že jsme se rozhodli nezastavovat a tvořit dál.

Vydali jsme knihu pro nejlepší kamarádky, Best Friends Forever, kterou v květnu 2018 následoval Deník mojí kočky. Ten potěšil všechny kočkomily, ale zároveň zvedl i vlnu dotazů na to, kdy vyjde Deník mého psa. Zapojili jsme naše fanoušky, kteří aktivně vymýšleli nápady do knihy. O pět měsíců později již psomilové drželi Deník ve svých tlapách.

Vaše přání se ale hrnula dál (a stále hrnou). Psali jste nám, ať vytvoříme knihu pro mamky s dětmi a my výzvu přijali. Opět jste nám pomohli s vymýšlením obsahu a nové maminky si tak díky vám mají kam zaznamenat první roky života svých prďolů. Vznikla kniha Mé první roky. Jste boží! <3

Abychom prozatím završili zvířecí sérii, vydali jsme i Deník mého koně. (Ne, Deník mého pavouka, chrousta, ani mojí krevetky zatím neplánujeme!)

dsc_5565_2200px-1572982798

Co bylo dál? 

No přeci Svatebník! Rozhodli jsme se pomoci manželům uchovat si všechny svatební vzpomínky v jediné knize – od příprav svatby a rozlučku se svobodou přes svatební den a vzkazy hostů.

Abychom lidi podporovali v zažívání nových dobrodružství i o prázdninách, vydali jsme Cestovatelský deník.

Poté jsme pro vás začali tvořit samolepky a další kreativní doplňky, které tematicky doplňují a zdobí jednotlivé knihy a deníky. Omrkněte všechny naše doplňky.

Protože milujeme tvoření, pokračovali jsme v krasojízdě. Vytvořili jsme Mojí kuchařku, dárkový Origami set a Dopisní sadu. Vydali jsme nedatovaný diář Můj rok a sedmiletou Kroniku našich Vánoc.

A to ještě zdaleka není vše! :)

Nespusťte z nás zrak

Čtěte náš blog, na kterém se dozvíte o všem novém a kde se můžete inspirovat a zlepšit své umělecké dovednosti v podrobných návodech pro kreativní tvoření.

Sledujte také aktuality na našem Facebooku a Instagramu.

Přejeme vám mnoho zábavy a nezapomenutelných zážitků!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení