Jsme Mementerra

Věříme, že život je zábava a že ty nejlepší zážitky si zaslouží být uchovány fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoříme originální vzpomínkové knihy a deníky, díky nimž zažijete nová neotřelá dobrodružství a nikdy na ně už nezapomenete.

 

mem2

Bylo, nebylo...

Všechno začalo nápadem na netradiční knihu – kombinaci deníku a alba s aktivitou nebo výzvou na každé straně. Tím v prosinci 2016 vznikla naše první zážitková kniha pro zamilované, Our Love Challenges. Více než 30 000 párů si díky ní již zpestřuje vztah a zažívá momenty, na které budou vzpomínat celý život.

Vaše názory a recenze na Our Love Challenges byly natolik pozitivní, že jsme se rozhodli nezastavovat a tvořit dál.

Vydali jsme knihu pro nejlepší kamarádky, Best Friends Forever, kterou v květnu 2018 následoval Deník mojí kočky. Ten potěšil všechny kočkomily, ale zároveň zvedl i vlnu dotazů na to, kdy vyjde Deník mého psa. Zapojili jsme naše fanoušky, kteří aktivně vymýšleli nápady do knihy. O pět měsíců později již psomilové drželi Deník ve svých tlapách.

Vaše přání se ale hrnula dál (a stále hrnou). Psali jste nám, ať vytvoříme knihu pro mamky s dětmi a my výzvu přijali. Opět jste nám pomohli s vymýšlením obsahu a nové maminky si tak díky vám mají kam zaznamenat první roky života svých prďolů. Vznikla kniha Mé první roky. Jste boží! <3

Abychom prozatím završili zvířecí sérii, vydali jsme i Deník mého koně. (Ne, Deník mého pavouka, chrousta, ani mojí krevetky zatím neplánujeme!)

dsc_5565_2200px-1572982798

Co bylo dál? 

No přeci Svatebník! Rozhodli jsme se pomoci manželům uchovat si všechny svatební vzpomínky v jediné knize – od příprav svatby a rozlučku se svobodou přes svatební den a vzkazy hostů.

Abychom lidi podporovali v zažívání nových dobrodružství i o prázdninách, vydali jsme Cestovatelský deník.

Poté jsme pro vás začali tvořit samolepky a další kreativní doplňky, které tematicky doplňují a zdobí jednotlivé knihy a deníky. Omrkněte všechny naše doplňky.

Protože milujeme tvoření, pokračovali jsme v krasojízdě. Vytvořili jsme Mojí kuchařku, dárkový Origami set a Dopisní sadu. Vydali jsme nedatovaný diář Můj rok a sedmiletou Kroniku našich Vánoc.

A to ještě zdaleka není vše! :)

Nespusťte z nás zrak

Čtěte náš blog, na kterém se dozvíte o všem novém a kde se můžete inspirovat a zlepšit své umělecké dovednosti v podrobných návodech pro kreativní tvoření.

Sledujte také aktuality na našem Facebooku a Instagramu.

Přejeme vám mnoho zábavy a nezapomenutelných zážitků!