Deník mého koně

Ježdění je vaším koníčkem? Ať už máte svého koně nebo se o ně rádi chodíte starat do stájí, Deník mého koně vám umožní vytvořit si krásné album svých koňských zážitků a vzpomínek. Naučíte se nové věci, zasmějete se a kreativně se vyblbnete. Jelito – kopyto – platí to!

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Deník mého koně je rozdělen do sedmi tematických kapitol.
Do deníku můžete zaznamenat a zvěčnit všechno, co se svým koněm prožijete v průběhu vyplňování různých výzev a úkolů. A že jich na vás čeká spousta!

Popíšete svého oblíbeného koně a najdete fotku, která nejlépe vystihuje jeho lidskou podobu. Vyrazíte spolu na piknik a také spočítáte, kolik pařezů během vyjížďky uvidíte. Do deníku přilepíte fotky ze hřbetu koně ve všech ročních obdobích. Naučíte se skákat přes kyblíky a zajedete drezurní úlohu naruby.

Vyrobíte svému koni roh a proměníte ho v majestátního jednorožce, upečete mu domácí pamlsky, oslavíte spolu narozky, napíšete o svém koni báseň a uspořádáte soutěž pro své kamarády.

Zkrátka zažijete všechno, co by v životě správného koňáka nemělo chybět.

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Pobavte se, zažijte nová dobrodružství a uchovejte si tyto jedinečné zážitky na celý život.
1. Zažijte

Naučte se nové triky a objevte krásná místa. Díky kapitole „Blbneme“ se zaručeně pobavíte a získáte fotky, kterým se s kamarády budete řehtat.

2. Zaznamenejte

Na 96 stránkách si vytvořte krásné album koňských vzpomínek. Lepte, pište, malujte, zdobte, kreativitě se meze nekladou. Jak asi přemýšlí koně a co se jim zdá?

3. Vzpomínejte

Kniha v pevné vazbě se silným papírem je věčná. Vzpomínky, kterých se můžete dotknout, vám vykouzlí úsměv na rtech i za dvacet let.

#denikmehokone

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (11)

Michaela
5. 2. 2021

Úžasná knížka.:-)

Barča
14. 4. 2019

Tato knížka je úžasná sice nemám svého koně ale mám v plánu si vlastního koně pořídit

Karolína
29. 1. 2019

Jsem moc ráda, že můžu mít deník taky doma. Baví mě plnit výzvy a někdy až dětinský způsobem zapisovat a vybarvovat. Některé úkoly jsem si přála zkusit už dříve, ale nenašla jsem na ně čas a možná ani odvahu. Teď si je konečně splňuji. Zároveň bude z deníku za pár let krásná vzpomínka. PS. Zítra se chystám dělat dort k výročí ?

Niki
29. 11. 2018

Byla jsem moc mile překvapená když knížka došla, provedení opravdu stylové a moderní. Popravdě jsem měla strach co se v knížce nachází, měla jsem strach, že úkoly budou nereálné na splnění, ale byla jsem opravdu mile překvapena. Úkoly jsou zábavné, promyšlené a jak šité na míru pro mě a mého koně. Už se těším až knížku budu postupně vyplňovat a vkládat fotografie, knížky budu doporučovat dál ?

Nikča
27. 11. 2018

Knížka přišla a je naprosto úžasná. Určitě v nejbližší době udělám YT recenzi.

Klára
25. 11. 2018

Přijde mi skvělá, přesně jak jsem očekávala! Je přehledná, úkoly jsou opravdu kreativní a moc se těším až ji začnu postupně vyplňovat ? Myslím si, že je vážně fajn mít takovou věc doma a za pár let se do ní podívat a zavzpomínat si. Takže bych ji rozhodně doporučila!

Anička
20. 11. 2018

Knížka je hodně nápaditá a vtipná. Určitě s koníkem spoustu věci vyzkoušíme❤️

peťahorse
19. 11. 2018

Super kniha myslím že už se nebidu nudit a vím o ní od nikol lipovske takže nikol děkuji

Dominika
15. 11. 2018

Dostala jsem tuto knížku k narozeninám a opravdu mě potěšila. Už plánuji, jak budu plnit jednu výzvu po druhé a vše zaznamenávat. Je skvělé, že můžu mít všechny zážitky a fotky s mým parťákem Kerrym pohromadě. S touto knihou se nejspíše nebudeme nikdy nudit, protože máme na každý den nějaký nový nápad na společnou zábavu. Myslím, že nám to pomůže vybudovat s Kerrouškem lepší vztah. Skvělý nápad!

Domča
15. 11. 2018

Deník mého koně – originální dárek, který postrádá každý koňák. Krásná zážitková kniha, do které můžete zaznamenat ty nejhezčí chvíle se svým čtyřnohým parťákem, z jehož hřbetu je ten nejhezčí pohled na svět. Forma, kterou je kniha zpracována, umožňuje vlepovat fotografie k nejrůznějším výzvám, jež nabízí – upevnění důvěry mezi vámi, odhodlat se ke prvním závodům, zaznamenat, co má váš kůň nejraději nebo co mu je naopak “proti srsti”, přezdívku či jaké překážky jste společně zvládli překonat. Knihu doplňují také nápadité ilustrace, které mohou doplňit či utvrdit vaši myšlenku při plnění úkolů, u nichž se určitě nebudete nudit!

Tereza K.
15. 11. 2018

Tato knížka je báječný třetí parťák ke mně a mému koni. A je to velmi zábavný parťák. Konečně můžu mít všechny naše fotky pohromadě. Myslím, že od teď si ve stáji užiju velkou legraci. Těším se každý den až otočím na další stránku.

Parametry

Počet stran 96, z toho 8 barevných, gramáž 140 g/m2
Rozměry C5 na šířku (229 x 162mm – větší než A5)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 445 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru