Deník mého psa

Vytvořte svému pejskovi vlastní vzpomínkový deník! Na 96 stránkách navždy uchováte všechny významné chvíle, které jste spolu prožili. Lepte fotky, sepisujte příběhy a v budoucnu vzpomínejte na ty nejkrásnější a nejvtipnější momenty vašeho šestinohého příběhu.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Deník mého psa je rozdělen do devíti tematických kapitol.
Popíšete povahu i vzhled vašeho psa a pokusíte se ho namalovat. Povyprávíte o vašich společných začátcích a k narozeninám mu upečete dort. Zaznamenáte, co váš pes zbožňuje, jak tráví své dny, kde všude byl na výletě, co mu nejvíce chutná i do jakých průšvihů se dostal.
Zkrátka napíšete váš společný příběh.

Vyrobeno v České republice.
 

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Pobavte se, prožijte nová dobrodružství a uchovejte si tyto jedinečné zážitky na celý život.
1. Zaznamenejte

Vytvořte si roztomilé album všech psích kusů, které váš miláček vyvedl.. Deník mého psa vás motivuje k prožití nových dobrodružství a poskytne místo na zapsání těch minulých.

2. Vzpomínejte

Díky pevné vazbě a silným stránkám zvládne deník i situace, kdy si ho váš miláček splete s hračkou. Budete jím tak moct listovat třeba i za 20 let.

3. Pomáhejte

Z každé prodaní knihy putuje 5 Kč psímu útulku Dogpoint. Koupí deníku podporujete opuštěné psy – útulek peníze využívá například na stavbu nových kotců.

#denikmehopsa

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (16)

Zuzka
16. 2. 2021

Naprosto dokonalá knížka pro milovníky psů :-)

Dyaly
11. 12. 2020

Moc krásná knížka moc se mi líbí to provedení

Kristalka
18. 11. 2020

Pekny format ze je mensi tak akorat do ruky hezke ilustrace ale.popravde jsem cekala neco vic s knihou our lovea challenges jsme byli moc spokojeni ale cema je vyssi oproti tomu co kniha nabizi

Monika
15. 9. 2020

Moc se mito libi mam darek už navanoce.

Markéta
14. 7. 2020

Kniha byla určena jako dárek, a sklidila obrovský úspěch. Až si já pořídím pejska, jednu si koupím taky, abych mohla být kreativní a zaznamenávat své zážitky. :)

Petra B.
7. 11. 2019

Knížka je plná výzev, úkolů a místa na fotky a popisky. Za mě skvělé nápady, které by mě samotnou asi nenapadly. Je moc hezky barevně udělaná, a ten papír? Na ten se budou fotky lepit úplně samy. Jedině doporučuju <3

Máca
21. 1. 2019

Vzhledem k tomu, že nejsem kreativní ale spíš praktický tvor, a protože jsem blázen do psí psychologie a psy miluji ne v posteli ale na procházce vedle mě, tak mě tahle knížka nadchla. Napoví mi, jakých bláznivých věcí si mám na našem vztahu všímat a ne jen to. Já si je zaznamenám a budu si je připomínat ? … ještě by to chtělo toho psa. ? ale to přijde. Jako všechno, co má přijít.

Lenka
13. 12. 2018

Knižka má veľmi pekný obal. Myslím že sa bude hodiť skôr kreatívnejším ľuďom pretože väčšina stránok je takmer prázdnych.Je to vynikajúci darček a poteší každého KREATÍVNEHO psíčkara

Petra V.
11. 12. 2018

Deník je moc povedený, jde vidět, že jste si na něm dali záležet, je propracovaný. Sami máme pejska ne úplně od narození, takže je dobře, že to není založeno čistě od štěněte a každý si tam najde spoustu výzev, úkolů a doplňování. Jednou to bude krásná vzpomínka. Osobně jsem využila poslední stránky, kde jsem nalepila fotky z naší svatby, kde byla naše fenka součástí.

Jana Špuláková
2. 12. 2018

Skvělý nápad.

Jana Špuláková
11. 11. 2018

Toto je knížka, která vžene do srdce každého pejskaře hrdost a radost, ať už je nováček, nebo zasloužilý chovatel. Už při otevření se mi velice líbilo vyvedení stran na úvod jednotlivých částí, připadají mi svěžejší než třeba ve Best Friends Forever, takže obrovský plus za desing a co se týče obsahu, už teď o víkendu jsem knihu začala nadšeně vyplňovat, když jsem s Parvou zrovna neblbla na zahradě nebo nebyla na procházce. Úvod je vyvedený tak, že člověka hned poďněcuje k různému vtipnému vyplňování, věřím, že kde koho některé stránky rozesmějí či donutí k úsměvu, jiné zase budou po letech skvělou připomínkou všeho prožitého. Výzvy jsou skutečně inspirující a obzláště pro novopečené paničky mohou být neuvěřitelně zábavné- nemohu se dočkat, až tu naši tajtrdlici budu muset naučit něco jiného než neškemrat… a aby toho nebylo málo, na konci má člověk pár stran navíc, aby si sám určil, co na ně bude psát… vidím to na citáty pro pejskařská srdce a všechny ty momenty, jak spolu budeme postupně stárnout <3 Takže stručně: Absolutní must-have pro každého pejskaře!

Ivana
8. 11. 2018

Deník je naprosto skvěle udělaný. Má dobrou velikost, takže ho člověk může vzít všude s sebou stejně jako svého pejska a hlavně je plný skvělých nápadů, které by mě nenapadlo nějak dokumentovat. Kdybych mela dat body tak určitě 10 z 10 ?

Veronika S.
8. 11. 2018

Měla jsem to štěstí a obdržela jsem Deník mého psa mezi prvními. Když jsem listovala deníkem, hned jsem věděla, co budu psát a jaké fotky musím nechat vyvolat ? Deník je výborně sestavený!!! Nenapadá mne nic, co bych psala navíc. Prostě top a věřím, že si deník zamilují všichni, kteří milují nade vše své chlupáče!

Andrea
7. 11. 2018

Deník mého psa mě naprosto nadchl už úvodní stránkou, chceme si s přítelem pořídit štěně, takže se oba moc těšíme, až budeme moci začít vyplňovat všechno hezky od začátku.

Zoe
7. 11. 2018

Deník již dorazil a musím říct, že je to pecka. Opravdu nic v něm nechybí a při listování jsem se od začátku do konce musela smát při představě co všechno tam budu psát. Mám sice již dospělé pejsky, ale díky deníku si budu moct připomenout i štěněčí časy. Takhle vzpomínky nikdy nevyblednou.Děkuji za tu čest, mít ho jako jedna z prvních.

Pejskárium
24. 5. 2015

Upřimně řečeno, trochu jsem se bála, že bude spíš pro děti, ale tenhle deníček je tak krásně udělaný, že potěší pejskaře v jakémkoliv věku! ? Super práce!

Parametry

Počet stran 96, z toho 9 barevných, gramáž 140 g/m2
Rozměry C5 na šířku (229 x 162mm – větší než A5)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 445 g
Vydání 3. aktualizované vydání, 2020

Naše další knihy a deníky

Nahoru