Jak jsem napsal Deník mojí kočky

img_6268

Škráb, škráb, škráb!

Co to je?

Přeci vaše kočky. Drásají vám nábytek a trhají toaleťák, a přesto je milujete. Taky se na ty chomáčky chlupaté roztomilosti nedokážete zlobit?

Jste prostě kočkomilové. V mobilu máte zdánlivě nekonečné množství fotek svých číč ve všech možných situacích. Tady leží zkroucené na gauči. Na téhle fotce lezou na strom a tady zas loudí jídlo v kuchyni.

Přemýšlíte, co se všemi těmi fotkami dělat. Chcete je mít všechny hezky pohromadě uchované, ale klasické album není ono, protože za fotkami se skrývají příběhy hodné vyprávění…

Jmenuji se Vítek a přesně toto se honilo hlavou mně a mé přítelkyni Kamče. Nezvěčnit fotky naší kočky Lůdi by bylo sprosté plýtvání kočičím potenciálem! Kamču napadlo, že i jí můžeme vytvořit speciální deník – Deník mojí kočky.

produkt6-min-1576088721

Díky Deníku mojí kočky jsme získali jak místo na lepení fotek, tak na zapisování těch nejvtipnějších a nejhezčích příběhů Lůdi. Vše tak máme hezky uchované a kdykoliv teď můžeme nalistovat jednu ze stran deníku a zavzpomínat na všechnu tu srandu, kterou jsme s ní zažili. Bomba!

No a pokud se chodíte rádi pomazlit i s jinými kočkami do kočičích kaváren stejně jako my s Kamčou, v Kočkafé Freya a Kavárně Kočičí na Florenci najdete vyplněné Deníky. Samozřejmě si tam taky rovnou můžete pořídit svůj vlastní ;)

dvojstrana1-min-1576089173

p8082344-1576089196

 

To není vše! Spojili jsme se s pražským útulkem Šanta kočičí, a tak nákupem Deníku mojí kočky pomůžete kočkám v nouzi. Věnujeme jim 5 Kč z každé prodané knihy. Natočili jsme taky u nich tohle krásné video o Deníku :)

 

 

Nejvíc mě ale těší, že i vám se Deník mojí kočky líbí. Posíláte fotky vašich deníků a píšete emaily a recenze, které mě a ostatní z Mementerry opravdu hřejí u srdíčka. Jako třeba tahle:

kocky_recenze_1-1576089357

nelca_zasita_v_knihach-1576089367

 

Mám pro vás ještě malý dárek. Sdílíte se mnou vášeň pro kočky a chcete svůj vlastní Deník mojí kočky? Nebo znáte jiného milovníka koček, kterému knížkou uděláte radost? Napište v košíku při objednávání Deníku “milujikocky10” (v kolonce Kód kupónu) a dostanete 10% slevu na svůj Deník ;)

 

Koupit Deník mojí kočky

 

P.S. Deníkem kočky to ale nekončí! Vytvořili jsme pro vás i Deník mého psa - více informací najdete v našem blogpostu, tak se nezapeňtě podívat.

Možná už pilně vyplňujete své zvířecí deníky? Tak to budu moc rád, když napíšete své názory sem do komentářů. Děkuji :)

 

Za celý tým Mementerry

 

Vítek
Zakladatel Mementerry

 

P. S. Nemáte kočku? Nevadí! Vydali jsme také další deníky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení