Jak na scrapbooking – díl 1 – elegantní nadpisy

img_6789_blogpost-min

Kresby, nadpisy a různé techniky psaného písma jako jsou handwriting nebo kaligrafie krásně doplní vaše texty, ať už píšete do diáře, čmáráte do sešitu nebo zdobíte jednu z našich vzpomínkových knih. Procvičíte si tak nejen svou motoriku a kreativitu, ale zároveň se pro vás psaní stane zábavnějším, krásnějším na pohled a jednodušším na zapamatování.

Proto jsme si pro vás připravili zbrusu nový „seriál“ o scrapbookingu, ve kterém vám postupně představíme efektní a přitom velmi jednoduché tipy a triky na stylovější tvoření. Chceme totiž, aby tyto techniky psaní zvládl každý. V dnešním první dílu se pustíme do základu téměř každého listu papíru – do nadpisu.

V krátkém videu vám ukážeme, jak rychle a elegantně vytvořit nadpis, který vaší stránce dodá šmrnc ;) A co je na tom super? Za pár minut máte krásný nadpis, který zvládne to úplně každý!

No a teď už je řada na vás! Podělte se s námi o své nadpisy, budeme moc rádi. Ty nejhezčí nadpisy zveřejníme v následujícím článku. Pošlete nám své fotky na info@mementerra.cz. 

Nestačil vám tento díl scrapbookingu? V druhém díle na vás čekají "povídavé bubliny". Nevíte, o co se jedná? Koukněte na náš článek.

Přejeme vám veselé scrapbookování :)