Zpět na blog

Jak by se vám líbilo mít zásobu zábavných a originálních aktivit a výzev pro páry, které spolu můžete podnikat? Chtěli byste zažít nová dobrodružství a trochu si zpestřit vztah? A co takhle si navíc všechny ty krásné vzpomínky a momenty uchovávat a vytvořit si nádherné a originální album na památku?

Jmenuji se Vítek a jsem jedním ze zakladatelů Mementerry. Mám skvělou přítelkyni Kamču, ale zápasil jsem s častým problémem většiny vztahů – s originalitou a novotou. Když už jsme šli na rande, většinou to skončilo u klasického kina nebo restaurace, prostě nic nápaditého. Pořád to byla zábava, protože jsme byli spolu, ale chtěl jsem něco víc. Navíc jsem nechtěl mít fotky uložené jen v mobilu a klasická alba postrádala místo pro zapisování našich příběhů.

Jenže kde najít inspiraci na originální a dostupná rande a kam si zaznamenat naše vzpomínky a vložit k nim fotky?

Proto jsem vymyslel knihu Our Love Challenges. Za asistence přítelkyně a sestry jsem shromáždil téměř 200 nápadů na zajímavé aktivity, které jsem poté rozmístil na jednotlivé stránky knihy. Díky tomu jsme s přítelkyní získali jak inspiraci k tomu, co dělat o víkendu, tak místo na lepení fotek a zaznamenávání našich vzpomínek. Jakožto student jsem vymýšlel takové aktivity, které jsou navíc i dostupné.

Vítek a Kamča - jak vzniklo Our Love Challenges

Při vyplňování knihy jsme si procvičili naši kreativitu a ty nejkrásnější a nejvtipnější vzpomínky, které by jinak možná zůstaly pohřbeny někde v mobilu, máme nyní uchováváme navždy. Objevili jsme nádherná místa, která bychom jinak nikdy nenavštívili, a skvěle jsme se při tom pobavili. No a samozřejmě i nemálo vtipných situací nastalo během zapisování vzpomínek a vlepování fotek.

A tak mě napadlo, že by kniha mohla pomoci i dalším párům. A ukázalo se, že ano. Naši knihu Our Love Challenges si od Vánoc 2016 pořídilo více než 10 000 párů, což z ní dělá oficiálně český bestseller! Tyto knihy ale nezůstaly na poličce, kde by se na ně prášilo. Vyplňujete, sdílíte a hlavně se vám kniha moc líbí, což dokazují nejen četné fotky na sociálních sítích a zprávy od vás, ale i vaše hodnocení na Facebooku a na eshopu.

  5 star review  Dnes mi prisla vyhrana knizka je uzasna :-)takovy prijemny darek k valentynu 🙂 hned jsem ji prozkoumala a je to neskutecne zabavna a vtipna forma,jak si zprijemnit vztah 🙂 vazne dekuji a mejte se fajn 🙂

  thumb Tereza Urbanová
  2/14/2018

  5 star review  Včera jsem nám tuto knihu darovala k 4. výročí vztahu. Moc se mi líbí, už jsem ji celou stránku po stránce prolistovala. Těšíme se na plnění a zábavu. Super nápad. Chválím chválím...

  thumb Veronika Matějíková
  3/16/2018

Za celý tým Mementerry vám děkuji. Jsem nadšený z toho, kolik radosti vám kniha přináší a jsem rád, že jsem si ji nenechal jen pro nás s Kamčou.

Pokud vás můj příběh zaujal a chcete si knihu vyzkoušet, prolistujte se ukázkou a inspirujte se některou z výzev. Nebo si ji rovnou objednejte. Zaručuji vám, že to, co zažijete, je k nezaplacení.

Vítek
Zakladatel Mementerrry

P. S. Může se stát, že se vám nebo vaší druhé polovičce nakonec kniha nemusí zamlouvat. Některé aktivity mohou být pro silného introverta trochu moc odvážné. Pokud ji kupujete jako dárek, tak možná zjistíte, že obdarovaný již jednu vzpomínkovou knihu má. I na to jsme mysleli, takže nepopsanou knihu můžete do 30 dnů vrátit.

 

Logo Mementerra - zážitky, kterých se můžete dotknout.

Zážitky, kterých se můžete dotknout.Nenech si nic ujít
Měsíčník Mementerry - chci dostávat pravidelný výcuc toho nejzajímavějšího - info o nových knihách a akcích, pohled do zákulisí a nové články z blogu.


Tipy na vyplňování knihy - chci dostávat praktické tipy a návody jak lépe fotit, psát a scrapbookovat.