Kronika našich Vánoc

690 Kč
Skladem (1 ks)

Nejkrásnější svátky roku si zaslouží zaznamenat. Od toho je tu sedmiletá Kronika našich Vánoc. 92 stran nejsilnějších zážitků i vánočních podrobností, prostor na fotografie, luxusní provedení a ručně malované ilustrace dokreslující nezaměnitelnou atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte pohromadě své nejkouzelnější vánoční zážitky. Sedmiletá Kronika našich Vánoc je ideálním místem pro uložení těchto momentů, za kterými se můžete kdykoliv vracet a připomenout si i sebemenší detail. 

Luxusní provedení kroniky dodává vzpomínkám punc vzácnosti a podtrhuje slavnostní atmosféru. Jako pomyslnou schránku pro vaše poklady jsme zvolili knižní šitou vazbu se sametovým povrchem a zlatou ražbou.

Krásný obal? Ale co teprve vnitřek, na kterém jsme si dali extra záležet. Celkem sedmi Vánoci vás provedou krasopisem ručně psané texty. O pomyslný návrat do dětství se zase postarají nádherné akvarelové ilustrace. Otázky jsou navíc laděny tak, aby vás nenápadně vedly, ale nebránily zaznamenat cokoliv, co je pro vás důležité.

Kromě psaných záznamů si do Kroniky můžete kreslit, lepit fotografie a jakkoliv v ní kreativně tvořit. 92 stran toho nejkvalitnějšího papíru je ideálním podkladem pro všechny zápisky i obrazové přílohy.

Jsou-li pro vás vánoční svátky srdcovou záležitostí, pak si vánoční kroniku zamilujete. Vložili jsme do ní totiž maximum nadšení. Věříme, že ho z knihy ucítíte, až na vás dýchne tou nefalšovanou nostalgickou náladou.

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Slavte

Vychutnejte si poctivě celé vánoční svátky a nenechte si utéct ani vteřinu. Kronika vás provede adventem, Štědrým dnem i povánočním časem.

Zaznamenávejte

Nejsilnější okamžik, oblíbené cukroví nebo barva balicího papíru? Na každém detailu záleží, tak si ho nezapomeňte zaznamenat.

Vzpomínejte

Vraťte se do magické atmosféry Vánoc, kdykoliv máte chuť. Fotky, kresby i zápisky, to vše jsou vzpomínky, kterých se můžete dotknout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a deníky
Počet stran: 92, z toho 90 barevných, gramáž 170 g/m2 (běžný kancelářský papír má 80 g/m2)
Rozměry: 285 x 270 mm – větší než A4
Desky: Pevné knižní, potah sametové lamino se zlatou ražbou názvu
Vazba: knižní šitá V8
Váha: 980 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 26.7.2021
Moc doporučuji! Odjakživa jsem blázen na uchovávání vzpomínek, takže lepení fotek a zároveň psaní "do deníčku" je pro mě skvělá kombinace. Těším se, až si Kroniku prolistuju za pár let a bude vyplněná. Moc hezké zpracování.
5
Z Avatar autora | 26.7.2021
Tohle je přesně to, co jsem chtěla už od mala. Místo, kam si můžu nalepit třeba i balicí papíry nebo zaznamenat, co jsem dostala a nebude to divný :D Nádherné ilustrace, luxusní přebal. Těším se na vyplňování.
5
K Avatar autora | 26.7.2021
Super knížka. Koupili jsme jako dárek pro rodinu, abychom mohli vyplňovat každý rok společně. Moc hezky zpracovaná, krásné ilustrace. Doporučuji :)
5
M Avatar autora | 26.7.2021
Úžasná kronika s nádhernými ilustracemi, ze které na vás každý rok dýchne ten pravý duch Vánoc. Koupila jsem jako dárek a nutně musím přiobjednat také sobě, neboť mě kniha opravdu uchvátila :)
5
P Avatar autora | 26.7.2021
Kronika je nádherně zpracovaná. Miluju akvarely, takže mě úplně dostaly ilustrace, jsou úžasné. Moc se těším, až si sednu a zaznamenám si do ní letošní Vánoce.