Kronika našich Vánoc

Tip
699 Kč
Skladem (>5 ks)

Nejkrásnější svátky roku si zaslouží zaznamenat. Od toho je tu sedmiletá Kronika našich Vánoc. 92 stran nejsilnějších zážitků i vánočních podrobností, prostor na fotografie, luxusní provedení a ručně malované ilustrace dokreslující nezaměnitelnou atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mějte pohromadě své nejkouzelnější vánoční zážitky. Sedmiletá Kronika našich Vánoc je ideálním místem pro uložení těchto momentů, za kterými se můžete kdykoliv vracet a připomenout si i sebemenší detail. 

Luxusní provedení kroniky dodává vzpomínkám punc vzácnosti a podtrhuje slavnostní atmosféru. Jako pomyslnou schránku pro vaše poklady jsme zvolili knižní šitou vazbu se sametovým povrchem a zlatou ražbou.

Krásný obal? Ale co teprve vnitřek, na kterém jsme si dali extra záležet. Celkem sedmi Vánoci vás provedou krasopisem ručně psané texty. O pomyslný návrat do dětství se zase postarají nádherné akvarelové ilustrace. Otázky jsou navíc laděny tak, aby vás nenápadně vedly, ale nebránily zaznamenat cokoliv, co je pro vás důležité.

Kromě psaných záznamů si do Kroniky můžete kreslit, lepit fotografie a jakkoliv v ní kreativně tvořit. 92 stran toho nejkvalitnějšího papíru je ideálním podkladem pro všechny zápisky i obrazové přílohy.

Jsou-li pro vás vánoční svátky srdcovou záležitostí, pak si vánoční kroniku zamilujete. Vložili jsme do ní totiž maximum nadšení. Věříme, že ho z knihy ucítíte, až na vás dýchne tou nefalšovanou nostalgickou náladou.

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Slavte

Vychutnejte si poctivě celé vánoční svátky a nenechte si utéct ani vteřinu. Kronika vás provede adventem, Štědrým dnem i povánočním časem.

Zaznamenávejte

Nejsilnější okamžik, oblíbené cukroví nebo barva balicího papíru? Na každém detailu záleží, tak si ho nezapomeňte zaznamenat.

Vzpomínejte

Vraťte se do magické atmosféry Vánoc, kdykoliv máte chuť. Fotky, kresby i zápisky, to vše jsou vzpomínky, kterých se můžete dotknout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a deníky
Počet stran: 92, z toho 90 barevných, gramáž 170 g/m2 (běžný kancelářský papír má 80 g/m2)
Rozměry: 285 x 270 mm – větší než A4
Desky: Pevné knižní, potah sametové lamino se zlatou ražbou názvu
Vazba: knižní šitá V8
Váha: 980 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: