Výzvy měsíce - srpen

09. 8. 2018

Mrzí vás, že už jste dlouho nesplnili žádné výzvy? Lámete si hlavu s tím, kterou si vybrat? Rádi byste se inspirovali, jak si s aktivitou poradit? Pomůžeme vám s tím.

Představujeme vám naše řešení – Výzvy měsíce. Každý ví, že ve dvou se to lépe táhne (i o tom jsou naše knihy). Co takhle, když nás bude ještě víc? Rozhodli jsme se pro každý měsíc vybrat jednu výzvu, kterou budeme plnit společně. Své zážitky a fotky pak budeme navzájem sdílet na Facebooku a Instagramu.

Abyste v tom nebyli sami, tak i my se zapojíme do akce a budeme s vámi sdílet, jak jsme si s výzvami poradili. Kromě motivace budou Výzvy měsíce sloužit i jako inspirace, tak neváhejte sdílet svá originální řešení! Na instagramu použijte #vyzvamesice a @mementerra.

Pro každou knihu jsme vybrali jednu aktivitu, takže více knih znamená více zážitků s vašimi blízkými. To je ale výzva! Samozřejmě nemusíte mít všechny knihy, abyste splnili ostatní výzvy měsíce (i když pro výzvu z Deníku mojí kočky by se vám hodila alespoň ta kočka :D). Vlastně nemusíte mít naše knihy vůbec. Výzvy jsou zkrátka inspirace na netradiční zážitky s vašimi nejbližšími.

Tak už na nic nečekejme a pusťme se do toho!

Our Love Challenges

 

Kdo by neměl rád sluníčko? Poslední dobou ale svítí tolik, že je někdy dobré se před ním schovat. Co takhle sednout do klimatizovaného auta a vydat se na road trip? Nalaďte pohodový playlist, na mapě si vyznačte trasu a vyrazte. Nebo neplánujte vůbec a jeďte na blind!

Mementerráci, zážitky z cesty si můžete zaznamenat na stranu 61. ;)

Kam jste se vydali? Pokud budete sdílet své zážitky na Instagramu, označte @mementerra a přidejte hashtag #vyzvamesice. Už teď umíráme zvědavostí vidět, kam jste vyrazili!

Best Friends Forever

Popadněte svou kámošku a zhotovte si svůj vlastní DIY projekt! Inspirací vám může být právě probíhající projekt Kami a Janči, které ho sdílí na naší Facebookové skupině – Mementerra – Fanoušci scrapbookingu.

Na projektu stále pracují, takže se s nimi můžete radit, ptát se nebo tipovat, co to bude, až to bude ;) Slíbily také, že se podělí o finální verzi, což si přeci nemůžete nechat ujít.

DIY výzvu najdete na straně 40. Co vytvoříte se svou kamarádkou vy?

Deník mojí kočky

Neexistují obyčejné kočky. Každá je vskutku originál, stejně jako její příběh. Jak jste se o svém kocourovi nebo o své kočce dozvěděli nebo kde jste ho či ji našli? Podělte se s námi o seznámení s vaším kočičím miláčkem.

Mementerráci, nezapomeňte to rovnou i vepsat na úvodní stránky Deníku mojí kočky. Pokud jste tak již učinili, zašlete nám fotku své vyplněné stránky nejlépe i s její hlavní hvězdou na info@mementerra.cz ;)

Výzvy na srpen jsou tímto dány. Nyní je už jen na vás, abyste si je pořádně užili.

A pokud přemýšlíte, jaké další výzvy ještě plnit, máme pro vás další balíček výzev na září!

Přejeme vám příjemné scrapbookování a těšíme se na vaše zážitky a fotky!

 

Další články pro vás

Nahoru