DOPRAVA ZDARMA na všechny objednávky nad 200 Kč (8 EUR)! Platí do 3. 11. 2020.

Cestovatelský deník

Cestovatelský deník se stane nepostradatelným parťákem na všech vašich cestách. Sepište si bucket list a dojmy z cizích krajů, splňte ležérní i odvážné výzvy a zavzpomínejte na všechna významná nej, která vám cestování dalo.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Cestovatelský deník je rozdělen do čtyř sekcí.

Začínáte Sny a plány, kde deníku prozradíte svá vysněná cestovatelská místa a v mapách si vyznačíte ta, která jste navštívili.

Poté následuje 128 volných stránek, na které si zaznamenáte své Zážitky a vzpomínky.

Pokud by vás na cestách přepadla nuda, koukněte do sekce Výzvy a aktivity. Najdete tam spoustu inspirace, jak si své cesty okořenit a vystoupit z komfortní zóny.

V závěrečné kapitole Shrnutí a zamyšlení zakončíte své vzpomínky reflexí, ve které si vzpomenete na všechna významná nej (včetně těch největších failů) a popřemýšlíte o tom, jak cestování změnilo váš pohled na svět.

Bon voyage!

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Ať už lezete po skalách nebo se válíte u moře, díky deníku nezapomenete na žádný skvělý okamžik.
1. Zažijte

Vydejte se vstříc dobrodružství a objevte svět i sebe. V deníku najdete seznam českých UNESCO památek, světové unikáty i sedm divů světa. Troufnete si na 90 výzev, které čekají na konci?

2. Zaznamenejte

Zapište si dojmy z cest, které nechcete zapomenout. Deník obsahuje 200 stran pro vaše příběhy. Jaká nejlepší jídla jste jedli, kam byste se vrátili (a kam určitě ne) a co jste se na cestách naučili o sobě a druhých?

3. Vzpomínejte

Listujte deníkem a vzpomínejte na všechny jedinečné okamžiky. Díky kvalitním materiálům a šité vazbě budete moci deníkem listovat třeba za třicet let. Pokud ho tedy nehodíte z letadla nebo ho nesežere tygr.

#cestovatelskydenik

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (5)

Nikol
13. 8. 2020

Kniha je perfektná ?? som nadmieru spokojná.. Jedine by som možno na čisté stránky dala už napísané Miesto a Dátum.. Inak nemám žiadne výhrady

Petra
11. 8. 2019

Fotky z cest už mám na Instagramu, takže deník využiji spíše pro sepsání svých vzpomínek a nejlepších (i nejhorších) zážitků. Fandím minimalistickému pojetí a krásným předělovým barevným stránkám a citátům, dodávají deníku pravý cestovatelský nádech.

Kristýna Varhaníčková
10. 8. 2019

Stránku českých UNESCO památek si můžu skoro celou odškrtat a mapu Evropy vybarvit. Tím to ale končí. Ze světových unikátů a divů světa jsem navštívila jen pár míst, mám co dělat Je skvělé, že je v deníku i místo na lepení známek, které si vždy v každé zemi kupuji na památku.

Parametry

Počet stran 176, z toho 16 barevných, gramáž 100 g/m2
Rozměry A5 na výšku (148 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 380 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru