Cestovatelský deník

Cestovatelský deník se stane nepostradatelným parťákem na všech vašich cestách. Sepište si bucket list a dojmy z cizích krajů, splňte ležérní i odvážné výzvy a zavzpomínejte na všechna významná nej, která vám cestování dalo.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Cestovatelský deník je rozdělen do čtyř sekcí.

Začínáte Sny a plány, kde deníku prozradíte svá vysněná cestovatelská místa a v mapách si vyznačíte ta, která jste navštívili.

Poté následuje 120 volných stránek, na které si zaznamenáte své Zážitky a vzpomínky.

Pokud by vás na cestách přepadla nuda, koukněte do sekce Výzvy a aktivity. Najdete tam spoustu inspirace, jak si své cesty okořenit a vystoupit z komfortní zóny.

V závěrečné kapitole Shrnutí a zamyšlení zakončíte své vzpomínky reflexí, ve které si vzpomenete na všechna významná nej (včetně těch největších failů) a popřemýšlíte o tom, jak cestování změnilo váš pohled na svět.

Bon voyage!

Vyrobeno v České republice.

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Ať už lezete po skalách nebo se válíte u moře, díky deníku nezapomenete na žádný skvělý okamžik.
1. Zažijte

Vydejte se vstříc dobrodružství a objevte svět i sebe. V deníku najdete seznam českých UNESCO památek, světové unikáty i sedm divů světa. Troufnete si na 90 výzev, které čekají na konci?

2. Zaznamenejte

Zapište si dojmy z cest, které nechcete zapomenout. Deník obsahuje 200 stran pro vaše příběhy. Jaká nejlepší jídla jste jedli, kam byste se vrátili (a kam určitě ne) a co jste se na cestách naučili o sobě a druhých?

3. Vzpomínejte

Listujte deníkem a vzpomínejte na všechny jedinečné okamžiky. Díky kvalitním materiálům a šité vazbě budete moci deníkem listovat třeba za třicet let. Pokud ho tedy nehodíte z letadla nebo ho nesežere tygr.

#cestovatelskydenik

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (7)

Nikol
16. 2. 2021

Kniha je perfektná! Som nadmieru spokojná.. Jedine by som možno na čisté stránky dala už napísané Miesto a Dátum.. Inak nemám žiadne výhrady

Viktor
5. 2. 2021

Skvělej nápad na dárek. Koupil jsem ho přítelkyni i bráchovi. Nejvíc mě asi zaujala obálka a vnitřek už si každej vyplní sám. Doporučuju.

Eliška
11. 11. 2020

Velmi pěkné zpracování, těším se na zapisování zážitků z cest.

Parametry

Počet stran 168, z toho 16 barevných, gramáž 90 g/m2
Rozměry A5 na výšku (148 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 360 g
Vydání 3. aktualizované vydání, 2021

Naše další knihy a deníky

Nahoru