Karetní výzvy - Cestovatelské

349 Kč
Skladem (>5 ks)

50 karet, nekonečno zážitků. Unikátní cestovatelské výzvy vám zpestří chvíle na cestách po ČR i ve světě. Vydáte se například na lov kešek, budete cestovat s rozpočtem 200 Kč nebo si necháte cíl výletu zvolit náhodným kolemjdoucím. Tak co, jdete do toho?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cestovatelské výzvy pro jednotlivce i skupiny, do města i do přírody

Ať už milujete procházky městem, nebo toulání přírodou, tady si přijdete na své. Zpestřete si jakýkoliv výlet a zažívejte chvíle, na které jen tak nezapomenete. Plňte úkoly sami, s partnerem či rovnou s celou partou přátel, v ČR i v zahraničí a poznejte navštívené destinace z úplně jiné perspektivy.

Jak výzvy plnit?

Balíček obsahuje 40 výzev rozdělených do 3 kategorií – přírodní, městské a univerzální. Symbol v dolní části karty vám tak vždy napoví, pro který typ destinace je výzva vhodná ke splnění.

Výzvy jsou navrženy k plnění přímo na dovolené či výletě. Pokud tedy vyrážíte za dobrodružstvím, vezměte karty s sebou. Výzvy můžete losovat, plnit popořadě nebo si záměrně volit takové, které vám zapadají do programu. Karty navíc obsahují i místo na vepsání data a dalších poznámek. Po vyplnění vám tak vznikne krásná vzpomínka na netradiční dobrodružství, kterou můžete spojit třeba i s naším Cestovatelským deníkem.

Karty pro vaše vlastní výzvy, otázky k zamyšlení a další bonusy

Vedle předepsaných výzev v balíčku najdete také 5 prázdných karet pro vaše osobní výzvy a 1 kartu s otázkami k zamyšlení, na které si zkuste odpovědět po každém splnění výzvy. Aby se vám v (ne)splněných výzvách lépe orientovalo, přidali jsme také kartu na odškrtávání hotových úkolů. Pro správné naladění tu zase najdete karty s tematickou afirmací a citátem.

Tak šťastnou cestu!

Co všechno hra obsahuje

40 karet cestovatelských výzev
5 karet pro vaše vlastní výzvy
1 kartu s otázkami k zamyšlení
1 kartu na odškrtávání výzev
1 kartu s tematickým citátem
1 kartu s tematickou afirmací
1 vzorovou kartu a pravidla pro plnění výzev

Prohlédněte si karty zblízka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: