Cestovatelský deník

Cestovatelský deník se stane nepostradatelným parťákem na všech vašich cestách. Sepište si bucket list a dojmy z cizích krajů, splňte ležérní i odvážné výzvy a zavzpomínejte na všechna významná nej, která vám cestování dalo.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Cestovatelský deník je rozdělen do čtyř sekcí.

Začínáte Sny a plány, kde deníku prozradíte svá vysněná cestovatelská místa a v mapách si vyznačíte ta, která jste navštívili.

Poté následuje spousta volných stránek, na které si zaznamenáte své Zážitky a vzpomínky.

Pokud by vás na cestách přepadla nuda, koukněte do sekce Výzvy a aktivity. Najdete tam spoustu inspirace, jak si své cesty okořenit a vystoupit z komfortní zóny.

V závěrečné kapitole Shrnutí a zamyšlení zakončíte své vzpomínky reflexí, ve které si vzpomenete na všechna významná nej (včetně těch největších failů) a popřemýšlíte o tom, jak cestování změnilo váš pohled na svět.

Bon voyage!

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Ať už lezete po skalách nebo se válíte u moře, díky deníku nezapomenete na žádný skvělý okamžik.
1. Zažijte

Vydejte se vstříc dobrodružství a objevte svět i sebe. V deníku najdete seznam českých UNESCO památek, světové unikáty i sedm divů světa. Troufnete si na 90 výzev, které čekají na konci?

2. Zaznamenejte

Zapište si dojmy z cest, které nechcete zapomenout. Deník obsahuje 200 stran pro vaše příběhy. Jaká nejlepší jídla jste jedli, kam byste se vrátili (a kam určitě ne) a co jste se na cestách naučili o sobě a druhých?

3. Vzpomínejte

Listujte deníkem a vzpomínejte na všechny jedinečné okamžiky. Díky kvalitním materiálům a šité vazbě budete moci deníkem listovat třeba za třicet let. Pokud ho tedy nehodíte z letadla nebo ho nesežere tygr.

#cestovatelskydenik

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (5)

Nikol
13. 8. 2020

Kniha je perfektná ?? som nadmieru spokojná.. Jedine by som možno na čisté stránky dala už napísané Miesto a Dátum.. Inak nemám žiadne výhrady

Petra
11. 8. 2019

Fotky z cest už mám na Instagramu, takže deník využiji spíše pro sepsání svých vzpomínek a nejlepších (i nejhorších) zážitků. Fandím minimalistickému pojetí a krásným předělovým barevným stránkám a citátům, dodávají deníku pravý cestovatelský nádech.

Kristýna Varhaníčková
10. 8. 2019

Stránku českých UNESCO památek si můžu skoro celou odškrtat a mapu Evropy vybarvit. Tím to ale končí. Ze světových unikátů a divů světa jsem navštívila jen pár míst, mám co dělat Je skvělé, že je v deníku i místo na lepení známek, které si vždy v každé zemi kupuji na památku.

Eliška
6. 8. 2019

Na Cestovatelském deníku oceňuji, že nejde jen o klasický zápisník, ale díky zajímavým výzvám mám inspiraci na nová dobrodružství. Líbí se mi i otázky v poslední kapitole jako „co jsem se díky cestování naučila?“, díky kterým si uvědomím, co vše mi cestování přináší a proč v něm chci pokračovat.

Mirek V.
4. 8. 2019

Deník splňuje vše, co jsem si od cestovatelského deníku sliboval – dostatek místa pro zapisování svých zážitků (tečkované stránky jsou super, pomáhají mi psát rovně), mapy ČR i světa, bucket list a ty výzvy na konci jsou krásnou třešničkou na dortu. Příští rok si odškrtnu Camino de Santiago!

Parametry

Počet stran 176, z toho 16 barevných, gramáž 100 g/m2
Rozměry A5 na výšku (148 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 380 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru