FAQ

Odpovědi na vaše otázky

Do kdy bude moje objednávka vyřízena?
Objednávky vyřizujeme do 2 pracovních dnů a poté již doba dodání záleží na dopravci. Průměrná doba dodání se pohybuje mezi 3 a 5 pracovními dny.
Spěchám! Stihnete to doručit do ...?
Pokud na svou objednávku spěcháte, například z důvodu brzkých narozenin partnera, svatby nebo jiné události, bude vás jistě zajímat, kdy k vám zásilka dorazí. Platí, že expedice probíhá následující den po přijetí objednávky. Poté je zásilka doručena do jednoho, nejvýše dvou pracovních dní. Neberte to však jako 100% garanci a pro jistotu nám napište na FB, pošlete email nebo zavolejte, poskytneme vám konkrétnější informace 🙂 Pokud jste opravdu ve spěchu, je také možné domluvit se na osobním předání v naší kanceláři na Praze 6 😉
Jak se lze informovat o stavu mé objednávky?
Bezprostředně po potvrzení objednávky Vám bude odeslán e-mail s informací o přijetí objednávky. Dále Vás již bude informovat dopravce. Pokud jste z důvodu technické chyby neobdrželi potvrzovací email, nedělejte novou objednávku a nejprve nás prosím kontaktujte, vše vyřešíme 🙂
Dotazy na knihu Our Love Challenges
Je kniha gendrově neutrální? Ano, knihu Our Love Challenges jsme tvořili tak, aby se líbila všem párům – nenajdete v ní žádné zmínky o „muži“ či „ženě“. Jak kniha vypadá uvnitř? Mrkněte na ukázky z knihy.
Dotazy na knihu Best Friends Forever
Je kniha vhodná i pro ségry nebo dceru a matku? Ano, knihu Best Friends Forever jsme tvořili tak, aby z ní měly radost jak dvě kamarádky, tak sestry nebo třeba mamka s dcerou 🙂 Jak kniha vypadá uvnitř? Mrkněte na ukázky z knihy.
Posíláte knihu na Slovensko?
Nově jsme pro vás přidali možnost objednat knihy ze Slovenska! Na výběr máte vyzvednutí na pobočce Uloženky, DPD PickUp pointu nebo doručení pomocí Slovenské pošty.
Chci s vámi spolupracovat!
  • Jste bloger/ka, youtuber/ka nebo máte jiný způsob, jak dát lidem vědět o naší knize?
Rádi vám zašleme výtisk zdarma, kontaktujte nás! 😉
  • Vlastníte svatební salon, penzion nebo jiné místo, kde byste chtěli prodávat knihu Our Love Challenges?
Kontaktujte nás a dohodneme se na podmínkách, jsme otevřeni spolupráci.
  • Máte jiný nápad? Dejte nám vědět 🙂

Přejít na kontakty

Mohu odstoupit od své objednávky?

Každou objednávku lze až do odeslání zásilky zrušit prostřednictvím e-mailu info@mementerra.cz. Stačí uvést jméno a číslo objednávky.

I po odeslání můžete samozřejmě zboží vrátit, pokud vám nevyhovuje – nabízíme 30 dní, během kterých se můžete rozmyslet, zboží případně zaslat zpět k nám a my vám na bankovní účet vrátíme cenu knihy.

Jak vrátit objednávku

  1. Nepoškozené a nepoužité zboží zabalte a na balíček zvenku napište „Mementerra – vratka“.
  2. Balíček odešlete na adresu našeho skladu Ynot s.r.o., Hořanská 516, 5289 14 Poříčany
  3. Na info@mementerra.cz nám pošlete číslo vaší objednávky, kterou vracíte, a číslo bankovního účtu, na který vám můžeme vrátit peníze.
  4. A to je vše! 🙂
Jak mohu reklamovat zakoupené zboží?
Dostal se k vám poškozený balíček nebo jste vadu způsobenou přepravou zjistili až po otevření? To nás moc mrzí. Máme pro vás návod, jak v takové situaci postupovat, aby se vše co nejrychleji vyřešilo. Přivezli mi balíček a zjistil(a) jsem, že: Přepravní obal je na pohled poničený nebo zdeformovaný. V případě, že vám kurýr přivezl poškozený balíček, máte plné právo ho odmítnout. Zároveň ale můžete balíček přijmout, sepsat s kurýrem formulář Zápis o škodě (pokud již není sepsaný z depa) a zkontrolovat, zda nedošlo k porušení jeho obsahu. Pokud je zboží poškozeno, můžete balíček rovnou vrátit kurýrovi a poté nás kontaktujte, abychom reklamaci vyřídili. Přepravní obal je v pořádku, ale obsah je poškozený. Pokud zjistíte, že je obsah balíčku poškozený, kontaktujte nás a vše vyřešíme. Budeme rádi, když nám pošlete fotky poškozeného produktu, abychom to u výrobce mohli zreklamovat. Nastala jiná chyba? Je něco v nepořádku se samotnou knihou – poničené stránky nebo jiný problém? Občas se stane, že v tiskárně udělají chybu a výtisk může být poškozen. Vše nafoťte a pošlete nám na info@mementerra.cz. Hlavně žádnou paniku, vyřídíme to s vámi a případně rychle zašleme nový výtisk.