Mé první roky

Kniha „Mé první roky“ vám umožní zábavným způsobem mapovat nejvýznamnější okamžiky z prvních let života vašeho děťátka. Lepte fotky, zapisujte vzpomínky, a vytvořte tak jedinečné vzpomínkové album, kterým budete s láskou listovat.

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Kniha Mé první roky je určena pro holčičku i chlapečka a je rozdělena do devíti tematických kapitol. Na každou stránku zapisujete zásadní momenty ve vývoji vašeho dítěte. Kromě toho je v knize spousta místa na fotky i malůvky.

První kapitola začíná již v těhotenství a vylíčíte v ní, jak jste se na příchod miminka připravovali. Další kapitoly jsou věnovány dítěti – otisky ručiček, vzkazy od kamarádů, fotky s rodinou a všechna významná „poprvé“.

Na konci knihy najdete volné stránky, na které můžete v budoucnu zaznamenat další významné události jako je maturita nebo svatba.

Postupně si takto vytvoříte album těch nejkrásnějších okamžiků z prvních let vašeho miminka, na které budete s radostí celý život vzpomínat.

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Děti rostou jako z vody. Uchovejte si ty nejkrásnější okamžiky, o kterých jednou budete vyprávět i vnoučatům.
1. Zažijte

V knize si „odškrtnete“ místa, která jste již navštívili, společně nakreslíte obrázek, postavíte hrad nebo zámek a vydáte se hledat ztracený poklad (schované dobroty).

2. Zaznamenejte

... příběhy veselé, dojemné i neopakovatelné navždy a v jedné knize. Na 112 stranách si zaznamenáte váš jedinečný příběh. Jaká zvířátka jste již potkali na vycházkách? Co vaše dítě dělá, když nespí? Co všechno už ochutnalo? 

3. Vzpomínejte

Kniha v pevné vazbě se silným papírem je věčná. Vzpomínky, kterých se můžete dotknout, vám vykouzlí úsměv na rtech i za dvacet let.

#meprvniroky

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (17)

Petra
1. 5. 2021

Kniha je velmi pestře a pěkně zpracovaná, doporučuji.

Lenka
1. 5. 2021

Kniha je moc krásná, ve skutečnosti ještě krásnější než na fotce. Dobře zpracována. Nechybí jak otázky nebo nápověda pro vyplnění, tak místo pro své vlastní tvoření a plno fotek. Těším se, až ji vyplním fotkami našeho miminka, které je ještě v bříšku ? hledala jsem mezi více dětskými alby, ale stejně zvítězila tahle kniha, která se mi moc líbila od první chvíle❤️

Diana
25. 4. 2021

Kniha je moc pěkně zpracována nechtěla jsme obyčejnou knížku jako byla za nás chtěla sem něco výjimečného do čeho budu moci zaznamenávat všechny začátky svého malého pokladu a bude to na déle než do jeho nebo jejího prvního roku. Kniha mi vyhovuje hlavně tím ze je hodně kreativní

Parametry

Počet stran 112, z toho 10 barevných, gramáž 120 g/m2
Rozměry A4 na šířku (297 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 730 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru