Milníkové kartičky našeho děťátka

399 Kč
Produkt nemáme skladem
Položka byla vyprodána…

Ilustrované milníkové kartičky pro holčičky i chlapečky v luxusním balení. 32 kartiček pro zaznamenání nejdůležitějších momentů miminka. Prostor na nalepení fotky, vepsání data či vzkazu včetně ručně malovaných ilustrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaznamenejte si zásadní okamžiky mateřství. Od první fotky na ultrazvuku až po první krůčky a slova vašeho miláčka. Milníkové kartičky pro miminko jsou nápaditou připomínkou všech velkých událostí jeho ale i vašeho života. 

Tak trochu jiné milníkové kartičky

Rozhodli jsme se trend milníkových kartiček trochu ozvláštnit, a tak vznikl originální produkt pro uchování vzpomínek, kterých se můžete dotknout. 

V krabičce najdete 32 kartiček velikosti A5 zaznamenávajících jednotlivé události s prostorem pro nalepení fotografie z daného momentu i zapsání data. Z vyplněných kartiček si tak vytvoříte originální album nejdůležitějších okamžiků.

Kartičky jsou vyrobené z tvrdého bílého papíru, na který lze psát tužkou, propiskou i perem. Prostor pro fotku je dostatečně velký na to, aby se do něj vešel polaroidový snímek i klasická fotografie na výšku či šířku. Celkový minimalistický design pak vyvažují hravé ručně malované ilustrace speciálně vytvořené pro každý milník.

Nejen luxusní obsah, ale i balení

Tak výjimečná událost, jako je narození miminka, si žádá speciální balení. Kartičky jsme proto nechali převázat stuhou a zabalit do něžné bílé krabičky se zlatou ražbou. Milníkové kartičky se tak stávají krásným dárkem pro nastávající maminky a vyplněné zase poslouží jako nápadité a zároveň velmi osobní poděkování prarodičům.

Sada obsahuje:

  • 12 kartiček 1. - 11. měsíc a 1. narozeniny
  • 15 kartiček pokroků a zážitků
  • 5 univerzálních kartiček s možností vepsání si milníků, které jsou důležité právě pro vás
  • krabičku s mašlí

 

Milníkové kartičky jsou vyrobeny v České republice a pečlivě zabaleny v chráněné dílně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Rozměry: velikost kartiček: A5 (210 x 148 mm)
Materiál: papír ofset 300 g
Váha: 410 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: