Milníkové kartičky našeho děťátka

Ilustrované milníkové kartičky pro holčičky i chlapečky v luxusním balení. 32 kartiček pro zaznamenání nejdůležitějších momentů miminka. Prostor na nalepení fotky, vepsání data či vzkazu včetně ručně malovaných ilustrací.

Produkt máme skladem
Zjistit více

O produktu

Zaznamenejte si zásadní okamžiky mateřství. Od první fotky na ultrazvuku až po první krůčky a slova vašeho miláčka. Milníkové kartičky pro miminko jsou nápaditou připomínkou všech velkých událostí jeho ale i vašeho života. 

Tak trochu jiné milníkové kartičky

Rozhodli jsme se trend milníkových kartiček trochu ozvláštnit, a tak vznikl originální produkt pro uchování vzpomínek, kterých se můžete dotknout. 

V krabičce najdete 32 kartiček velikosti A5 zaznamenávajících jednotlivé události s prostorem pro nalepení fotografie z daného momentu i zapsání data. Z vyplněných kartiček si tak vytvoříte originální album nejdůležitějších okamžiků.

Kartičky jsou vyrobené z tvrdého bílého papíru, na který lze psát tužkou, propiskou i perem. Prostor pro fotku je dostatečně velký na to, aby se do něj vešel polaroidový snímek i klasická fotografie na výšku či šířku. Celkový minimalistický design pak vyvažují hravé ručně malované ilustrace speciálně vytvořené pro každý milník.

Nejen luxusní obsah, ale i balení

Tak výjimečná událost, jako je narození miminka, si žádá speciální balení. Kartičky jsme proto nechali převázat stuhou a zabalit do něžné bílé krabičky se zlatou ražbou. Milníkové kartičky se tak stávají krásným dárkem pro nastávající maminky a vyplněné zase poslouží jako nápadité a zároveň velmi osobní poděkování prarodičům.

Sada obsahuje:

 

Milníkové kartičky jsou vyrobeny v České republice a pečlivě zabaleny v chráněné dílně.

Parametry

Rozměry velikost kartiček: A5 (210 x 148 mm)
Materiál papír ofset 300 g
Váha 410 g

Naše další doplňky

Nahoru