Mé první roky

Kniha „Mé první roky“ vám umožní zábavným způsobem mapovat nejvýznamnější okamžiky z prvních let života vašeho děťátka. Lepte fotky, zapisujte vzpomínky, a vytvořte tak jedinečné vzpomínkové album, kterým budete s láskou listovat.

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Kniha Mé první roky je rozdělena do devíti tematických kapitol. Na každou stránku zapisujete zásadní momenty ve vývoji vašeho dítěte. Kromě toho je v knize spousta místa na fotky i malůvky.

První kapitola začíná již v těhotenství a vylíčíte v ní, jak jste se na příchod miminka připravovali. Další kapitoly jsou věnovány dítěti – otisky ručiček, vzkazy od kamarádů, fotky s rodinou a všechna významná „poprvé“.

Na konci knihy najdete volné stránky, na které můžete v budoucnu zaznamenat další významné události jako je maturita nebo svatba.

Postupně si takto vytvoříte album těch nejkrásnějších okamžiků z prvních let vašeho miminka, na které budete s radostí celý život vzpomínat.

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Děti rostou jako z vody. Uchovejte si ty nejkrásnější okamžiky, o kterých jednou budete vyprávět i vnoučatům.
1. Zažijte

V knize si „odškrtnete“ místa, která jste již navštívili, společně nakreslíte obrázek, postavíte hrad nebo zámek a vydáte se hledat ztracený poklad (schované dobroty).

2. Zaznamenejte

... příběhy veselé, dojemné i neopakovatelné navždy a v jedné knize. Na 112 stranách si zaznamenáte váš jedinečný příběh. Jaká zvířátka jste již potkali na vycházkách? Co vaše dítě dělá, když nespí? Co všechno už ochutnalo? 

3. Vzpomínejte

Kniha v pevné vazbě se silným papírem je věčná. Vzpomínky, kterých se můžete dotknout, vám vykouzlí úsměv na rtech i za dvacet let.

#meprvniroky

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (14)

Xena
30. 11. 2020

Knihu Moje první kroky určitě doporučuju, je to krásný dárek jak pro nastávající maminku, tak pro samotné dítě, které bude mít památku ♥

Týna
9. 11. 2020

Vážně moc povedená knížka, určitě doporučuji :-)

Nikola
9. 11. 2020

Super knížky, máme jak pro miminko tak na svatbu a lepší jsme nemohli vybrat :)

Nikol
2. 11. 2020

Kniha splnila má očekávání. :) Je krásná, jednoduchá, je v ní spousta prostoru pro vlastní tvoření, zdobení, psaní - prostě dává velký prostor osobní kreativitě. Ale zároveň neobsahuje "zbytečné" a nepodstatné kapitoly a otázky, které se v podobných knížkách objevují a člověk pak ani neví co u nich má psát. :D Věřím, že až bude knížka dokončená budou v ní opravdu ty nejkrásnější a nejdůležitější okamžiky a budeme jí společně listovat pořád dokola. :)

Veronika
4. 8. 2020

Určite doporucuji vsemi 10ti! Knizka je krasne propracovana a zaznamenate tam okamziky,ktere by Vas ani nenapadli! ☺️ Moc se mi libi,ze se zde zminuji i prarodice,kamaradi a v pozdejsim veku si tam detatko muze malovat i samo. Nejlepsi jsou zaznamy slov,ktere mimi rika a jeho vysvetlivky ? Take je skvela mapa vyletu, proste SUPER! Stoji za porizeni uz v tehotenstvi,kdy muzete lepit tehotensky test, ultrazvuk atd.☺️

Petra
18. 7. 2020

Za mě naprosto perfektní kniha, má vše, co jsem očekávala!

Markéta
14. 7. 2020

Knížku jsem kupovala kamarádce jako dáreček k narození miminka, a měla obrovskou radost, už se těší, až bude zaznamenávat důležité momenty svého děťátka. :)

Simona
17. 6. 2020

Super knížka a skvěle připravená. Jen musíme počkat, až se ten náš drobeček podívá na svět. :-)

Romana
14. 2. 2019

Velice pěkné zpracování, neobyčejná kniha. Kupovaná jako dárek, a troufnu si říct, že udělala mnohem větší radost než takové ty klasické. ? Je pěkné, že je zařazena i fáze těhotenství.

Petra
8. 11. 2018

Když jsem si vybírala deníček pro dcerku, zjistila jsem, že jich je asi milion druhů. Jenže všechny jsou stejné. Pak se mi do ruky dostala tato knížka. Nejen, že se mi moc líbí vzhledově, ale také si vážím zaměření na českou klientelu. V žádné jiné jsem např. Mikuláše neviděla. Navíc je skvěle seřazena a já v ní krásně vše najdu.

Michaela
8. 11. 2018

Kniha mi přišla a je vážně úžasná. Chtěla jsem ji dát sestře k Vánocům ale tak moc se mi zalíbila že se jí nedokážu vzdát. Líbí se mi ten nápad a i ten design, až ji ukážu příteli určitě i jemu se zalíbí.

Marie N.
8. 11. 2018

Tak předně – už obálka se mi strašně líbila, je taková jemná a úplně jsem si připadala, jako bych v rukách držela to malé křehké miminko :). Velmi oceňuji odškrtávací rejstřík, je díky tomu přehledná a člověk hned ví, co kde hledat a co už má vyplněno. Ilustrace jsou decentní a celkově kniha dává hromadu prostoru k dotvoření, kreslení, lepení fotek apod., takže ve výsledku žádné dvě nebudou stejné. Minus pro maminky, které nejsou moc kreativní, není to taková ta kniha plná obálek, otevíracích okýnek a miliardy rámečků a řádků. Naopak tady se maminky můžou (a dokonce musí) pořádně vyřádit, čímž udělají svým ratolestem skvělou památku na dětství :). Jinak myslím, že je v ní prostor na všechny podstatné okamžiky, a kdyby náhodou něco chybělo, je zde dost místa na doplnění.

Markéta D.
7. 11. 2018

Mé první roky už máme doma a jsem naprosto nadšená podle mě absolutně nic nechybí v knize je vše důležité a už se moc těšíme na vyplňování s kterým začneme co nejdříve.

Andrea
7. 11. 2018

Na knize Mé první roky se mi líbí, že je tam zahrnuta i fáze samotného zjištění, protože oznamování tatínkovi a reakce, jsou dost často fakt vtipné

Parametry

Počet stran 112, z toho 10 barevných, gramáž 120 g/m2
Rozměry A4 na šířku (297 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 730 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru