DIY: Vytvořte novomanželům originální svatební přání

diy-svatebni-pr-a-ni

Chystáte se na svatbu a kromě daru přemýšlíte i o originálním svatebním přání? A co ho takhle vyrobit vlastnoručně? Výroba přáníčka rozhodně není složitá a vyjde na pár korun. Vybrali jsme pro vás inspiraci na blahopřání, která nám samotným přišla vkusná a nápaditá.

Minimalistické přání ke svatbě se špetkou luxusu

minimalisticke-svatebni-pr-a-ni-1625071607

Plánují budoucí novomanželé svatbu v minimalistickém stylu nebo víte, že si potrpí na luxus? Pak bude právě tohle přáníčko tím pravým. Jednoduchý design a kvalitní materiál.

Potřebovat budete 

Postup

Nejprve si papír přehněte napůl a poté z něj vystříhněte formát, který se vám zamlouvá (my vytvořili čtvercový). Kousek nad střed nakreslete 2 kroužky, které se protínají, a vytváří tak pomyslný tvar nekonečna. Aby byly prstýnky přesné, vezmětě si na pomoc např. panákovou skleničku nebo skutečný prstýnek a kruh obkreslit. 

Diamant si narýsujte a následně vystřihněte ze stejného papíru, ze kterého je přáníčko. K prstýnku jej přilepte pomocí 3D pěnového polštářku, který vytváří právě tu dokonalou iluzi vystouplého drahokamu.

Teď už stačí jen připsat vzkaz a vložit do obálky. Tento styl se bude krásně vyjímat společně se svatebním deníkem. Vkusný a nápaditý svatební dar, co myslíte?

svatebnik-banner-1625072000

Svatební přání v romantickém stylu

diy-romanticke-pr-a-ni-ke-svatbe-1625071612

Jdete na svatbu milovníkům romantiky a barev? Pak jejich něžným duším přizpůsobte i přáníčko. Odstín i barevnou kombinaci si zvolte vlastní - ať už v barvách svatby nebo ročního období, ve kterém se svatba odehrává.

Potřebovat budete 

 • tvrdý hladký bílý papír min. velikosti A5
 • barevný papír
 • tečky pro lepení fotek
 • černý mikrofix
 • provázek
 • děrovačku

Postup

Nejprve si papír přehněte napůl a na přední stranu tužkou předkreslete tvar srdce, jako vidíte na fotce výše. Srdce si rovnou překreslete i na barevný papír. Obě vystřihněte a to z barevného papíru přilepte pomocí lepicích teček či lepidla na bílou podkladovou část.  

Dovnitř přání napište vzkaz novomanželům (inspirovat se můžete i citáty o lásce) a převažte jej ozdobným provázkem, bavlnkou nebo přírodním provázkem.

Nezapomeňte také přidat visačku s příjmením nevěsty i ženicha. Krásný detail, který dodá přání na originalitě.

Hravé svatební přání s knoflíky

diy-svatebni-pr-a-ni-z-knofli-ku-1625071609

Originální a plné radosti - takové je poslední přáníčko z našeho výběru. Zaujalo nás svým kreativním ztvárněním a hravostí. Takové blahopřání rozhodně vykouzlí úsměv na rtech všech zúčastněných. Ideální třeba na svatbu ve venkovském stylu, co myslíte?

Potřebovat budete 

 • kraftový papír 
 • 2 knoflíky (jakékoliv barvy i velikosti)
 • lepidlo
 • černý mikrofix
 • bílé gelové pero
 • červený a šedý fix

Postup

Nutno podotknout, že přáníčko lze vyrobit z jakéhokoliv tvrdšího papíru a záleží jen na vaší preferenci barev. My zvolili netradiční přírodní podklad, aby vynikly postavy a především bílé šaty nevěsty.

Začněte nalepením knoflíků a pokračujte dokreslením tělíček dle fotky výše. Opět si můžete pozměnit barvy, tvar i nápis, případně přidat i cokoliv specifického právě pro budoucí novomanžele.


Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, výsledek určitě sklidí úspěch. Ne každý si totiž dá tu práci s vlastnoručně vyrobeným svatebním přáním. Uvidíte, že právě díky tomu bude vaše blahopřání osobnější a srdečnější.

Pokud navíc plánujete novomanželům přispět i do společné kasičky, mrkněte na naše další nápady na to, jak darovat peníze.

Tak příjemné tvoření a novomanželům do společného života jen to nejlepší! 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení