Karetní výzvy - Po 22. hodině

349 Kč
Skladem (>5 ks)

Splňte si s partnerem/-kou tajné touhy, vyzkoušejte sexting nebo si svou drahou polovičku vychutnejte všemi smysly. Ať už randíte pár měsíců, nebo jste roky svoji, erotické výzvy vám zpestří víc než jen společné večery. Plňte společně úkoly, poznejte se do ještě větší hloubky a užívejte si každou vteřinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Erotická hra i způsob, jak oživit vášeň ve vztahu

50 karet, nekonečno prožitků. Ponořte se do hlubin vášně a okořeňte si společné chvilky něčím originálním. Něžná i drsnější, fyzická i mentální – erotické výzvy vás zavedou do světa rozkoše, na kterou jen tak nezapomenete. Objevujte vzájemně nejen svá těla, ale také fantazie a sny.

Jak výzvy plnit?

Výzvy můžete losovat, plnit popořadě nebo si záměrně volit takové, které vám zrovna zapadají do programu. V ideálním případě byste je pak měli plnit vždy v den, kdy si kartu vytáhnete.

Balíček obsahuje 40 karet s výzvami určenými pro plnění v páru. Mějte však na paměti, že úkoly slouží k pobavení a sbližování. Pokud se komukoliv z vás do výzvy nechce, nenuťte se.

Karty obsahují také prostor na vepsání data a dalších poznámek. Po vyplnění vám tak vznikne originální vzpomínka na netradiční erotická dobrodružství.

Karty pro vaše vlastní výzvy, otázky k zamyšlení a další bonusy

Vedle předepsaných výzev v balíčku najdete také 5 prázdných karet pro vaše osobní výzvy a 1 kartu s otázkami k zamyšlení, na které si zkuste odpovědět po každém splnění výzvy. Aby se vám v (ne)splněných výzvách lépe orientovalo, přidali jsme také kartu na odškrtávání hotových úkolů. Pro správné naladění tu zase najdete karty s tematickou afirmací a citátem.

Příjemnou zábavu!

Co všechno hra obsahuje

40 karet erotických výzev
5 karet pro vaše vlastní výzvy
1 kartu s otázkami k zamyšlení
1 kartu na odškrtávání výzev
1 kartu s tematickým citátem
1 kartu s tematickou afirmací
1 vzorovou kartu a pravidla pro plnění výzev

Prohlédněte si karty zblízka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: