Karetní výzvy - Na rande

349 Kč
Skladem (>5 ks)

Je libo domácí wellness, wine art či kapku adrenalinu? Ať už randíte roky, nebo jste se poznali teprve nedávno, výzvy pro páry vám zpestří každou volnou chvíli. Plňte společně úkoly, okořeňte si každé společné rande a poznejte se ještě blíž.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tipy na rande i na volné chvíle ve dvou 

Jeden balíček karet, nekonečno nápadů na netradiční rande. Balení obsahuje 40 originálních partnerských výzev, které se vám postarají o nezapomenutelné zážitky. Ať už hledáte způsob, jak zlepšit vztah s partnerem, tipy na to, jak se zabavit doma i venku nebo vás prostě jen láká vidina vzájemného se poznávání, jste tu správně. Partnerské výzvy obsahují úkoly na doma i v terénu, romantické i adrenalinovější, odpočinkové i akčnější. Na své si přijde zkrátka každý.

Jak výzvy plnit?

Výzvy jsou určeny pro plnění v páru. Můžete je losovat, plnit popořadě nebo si záměrně volit takové, které vám zapadají do programu. V ideálním případě byste je pak měli plnit vždy v den, kdy si kartu vytáhnete.

Mějte, prosím, na paměti, že úkoly slouží k pobavení a sbližování. Pokud se komukoliv z vás do výzvy nechce, nenuťte se.

Karty obsahují také prostor na vepsání data a dalších poznámek. Po vyplnění vám tak vznikne originální vzpomínka na netradiční společná dobrodružství, kterou můžete spojit třeba i s knihou pro páry Our Love Challenges.

Karty pro vaše vlastní výzvy, otázky k zamyšlení a další bonusy

Vedle předepsaných výzev v balíčku najdete také 5 prázdných karet pro vaše osobní výzvy a 1 kartu s otázkami k zamyšlení, na které si zkuste odpovědět po každém splnění výzvy. Aby se vám v (ne)splněných výzvách lépe orientovalo, přidali jsme také kartu na odškrtávání hotových úkolů. Pro správné naladění tu zase najdete karty s tematickou afirmací a citátem.

Tak ať vás společné chvíle baví a naplňují!

Co všechno hra obsahuje

40 karet partnerských výzev
5 karet pro vaše vlastní výzvy
1 kartu s otázkami k zamyšlení
1 kartu na odškrtávání výzev
1 kartu s tematickým citátem
1 kartu s tematickou afirmací
1 vzorovou kartu a pravidla pro plnění výzev

Zásilku s hrou Karetní výzvy na rande vám pošleme krásně zabalenou, aby udělala radost vám či obdarovanému.

Prohlédněte si karty zblízka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: