Moje kuchařka

Tolik nasbíraných receptů, ale nevíte, kam s nimi? Zapište je na jedno místo a vytvořte si tak vlastní kuchařskou bibli plnou nejlahodnějších pokrmů. Prostor pro zapsání až 100 receptů, kniha hostů i gastronomické výzvy pro objevování nových chutí a zážitků.

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Vášniví gurmáni, slyšte! Vaše sbírka rodinných receptů i desítky inspirací od oblíbených kuchařů se už nemusí ztrácet v černé díře zapomnění.

Máme pro vás totiž parťačku, která sdílí stejné nadšení pro vaření a pečení jako vy! Můžete jí neskromně říkat “Moje kuchařka” a věřte, že ji nedáte z ruky. 

Dopřáli jsme jí sice pár něžných ilustrací, ale originální černá barva desek ji pasuje na super dárek také pro muže. Navíc je vybavena praktickou kroužkovou vazbou, která stránky podrží přesně tam, kde je otevřete. Takže už žádné zoufalé listování s rukama od mouky.

A jak vypadá uvnitř? Skvěle! Najdete v ní obsah pro snazší orientaci v receptech, nadstandardně velký počet stran na zapsání receptů i praktický převodník jednotek. To vše prošpikované ilustracemi a originálními citáty o jídle.

Pokud se navíc chcete vytáhnout před návštěvou, určitě oceníte knihu hostů, kam si zaznamenáte jejich milovaná jídla i případné potravinové intolerance.

Jako pomyslnou třešničku na dortu si pak vychutnáte 5 stran plných gastronomických výzev, které rozšíří nejen vaše obzory, ale zapojí do hry i chuťové pohárky.

Vyrobeno v České republice.

 
 
 
 

Ukázky z knihy

Ať už jste milovníci masa, dezertů nebo vegetariáni,
Moje kuchařka vám poslouží jako ta nejkrásnější schránka na všechny vaše milované recepty.
1. Sbírejte

Střádejte rodinné poklady, lokální recepty z cest i osvědčené gastronomické postupy. Ve spolupráci s Mojí kuchařkou tak vytvoříte nejoriginálnější sbírku receptů na světě.

2. Zaznamenávejte

Kvalitní gastronomie potřebuje řád. Využijte proto 100 stran na zapsání receptů, ale také praktický obsah nebo knihu hostů, díky kterým najdete potřebné informace bez zbytečného hledání.

3. Ochutnávejte

Nepřestávejte dál objevovat a ochutnávat svět. Pomůže vám v tom i 5 stran plných výzev, které v Mojí kuchařce najdete.

 
 
 
 

#mojekucharka

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (9)

Miri
16. 2. 2021

Je perfektní! Spoustu místa :)

Anna
5. 2. 2021

Krásný a vkusný dárek. Kuchařka udělala radost a to je hlavní. Už jsem ji dokonce viděla i v "akci" :)

Áda K.
5. 1. 2021

Kuchařka super, nápaditá, hezký design. 1 námět k zamyšlení - co do rejstříku předtisknout čísla stránek? ? Díky za ni a vše nej do nového roku. Áda K.

Parametry

Počet stran 118
Rozměry A5
Desky měkké
Vazba kroužková
Váha 220 g
Vydání 1. dotisk 1. vydání, 2020

Naše další knihy a deníky

Nahoru