Karetní výzvy - Kulinářské

349 Kč
Skladem (>5 ks)

50 karet, nekonečno chutí a kuchařských technik. Plňte výzvy z karet, které vás zavedou za netradičními chutěmi z celého světa. Uvaříte s nimi to, co vám nabídne tajemný koš, nebo si na talíři vytvoříte kouzelný svět jako z románů. Už cítíte tu vůni koření a rozpuštěného másla? Tak jdeme na to!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kulinářské výzvy pro začátečníky i pokročilé, pro jednotlivce i celou rodinu

Ať už vaříte pár měsíců, nebo celé roky, 40 unikátních kulinářských výzev vám zpestří každou chvíli v kuchyni a zavede vás do říše originálních kuchařských technik a surovin. Vařit, péct, flambovat a smažit navíc můžete sami, s partnerem, kamarádkou či rovnou s celou rodinou. Společně strávený čas v kuchyni nebo venku u ohně je nakonec stejně silným zážitkem jako samotné plnění výzev.

Jak a kde výzvy plnit?

Výzvy můžete losovat, plnit popořadě nebo si záměrně volit takové, které se vám zrovna hodí. Jakmile si výzvu vyberete, přečtěte si ji a dejte si nějaký čas na rozmyšlenou. Na splnění výzev je totiž potřeba se dopředu připravit.

Rozhodně nikam nespěchejte. Užijte si každou výzvu, každý krůček za dokonalou chutí i strukturou. Nezapomínejte vnímat vůně, barvy, ale i pocity či vzpomínky, které ve vás jednotlivé pokrmy vyvolávají. Protože takový výlet do dětství provoněný skořicí či vanilkou opravdu stojí za to.

Karty obsahují také prostor na vepsání data a dalších poznámek. Po vyplnění vám tak vznikne originální vzpomínka na netradiční gastronomická dobrodružství, kterou můžete spojit třeba i s Mojí kuchařkou.

Karty pro vaše vlastní výzvy, otázky k zamyšlení a další bonusy

Vedle předepsaných výzev v balíčku najdete také 5 prázdných karet pro vaše osobní výzvy a 1 kartu s otázkami k zamyšlení, na které si zkuste odpovědět po každém splnění výzvy. Aby se vám v (ne)splněných výzvách lépe orientovalo, přidali jsme také kartu na odškrtávání hotových úkolů. Pro správné naladění tu zase najdete karty s tematickou afirmací a citátem.

Tak dobrou chuť!

Co všechno hra obsahuje

40 karet kulinářských výzev
5 karet pro vaše vlastní výzvy
1 kartu s otázkami k zamyšlení
1 kartu na odškrtávání výzev
1 kartu s tematickým citátem
1 kartu s tematickou afirmací
1 vzorovou kartu a pravidla pro plnění výzev

Zásilku s hrou Kulinářské karetní výzvy vám pošleme krásně zabalenou, aby udělala radost vám či obdarovanému.

Prohlédněte si karty zblízka

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: