Moje kuchařka

Tolik nasbíraných receptů, ale nevíte, kam s nimi? Zapište je na jedno místo a vytvořte si tak vlastní kuchařskou bibli plnou nejlahodnějších pokrmů. Prostor pro zapsání až 100 receptů, kulinářské taháky, kniha hostů i gastronomické výzvy pro objevování nových chutí.

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Vášniví gurmáni, slyšte! Vaše sbírka rodinných receptů i desítky inspirací od oblíbených kuchařů se už nemusí ztrácet v černé díře zapomnění.

Máme pro vás totiž parťačku, která sdílí stejné nadšení pro vaření a pečení jako vy! Můžete jí neskromně říkat “Moje kuchařka” a věřte, že ji nedáte z ruky. 

Dopřáli jsme jí sice pár něžných ilustrací, ale originální černá barva obálky ji pasuje na super dárek také pro muže. Navíc je vybavena rozevíratelnými deskami plnými kulinářských taháků i praktickou kroužkovou vazbou, která stránky podrží přesně tam, kde je otevřete. Takže už žádné zoufalé listování s rukama od mouky.

A jak vypadá uvnitř? Skvěle! Najdete v ní obsah pro snazší orientaci v receptech, nadstandardně velký počet stran na zapsání receptů i dvě strany věnované pouze vám jakožto majiteli kuchařky. To vše prošpikované ilustracemi a originálními citáty o jídle.

Pokud se navíc chcete vytáhnout před návštěvou, určitě oceníte návod, jak správně prostřít stůlknihu hostů, kam si zaznamenáte jejich milovaná jídla či případné potravinové intolerance.

Jako pomyslnou třešničku na dortu si pak vychutnáte 5 stran plných gastronomických výzev, které rozšíří nejen vaše obzory, ale zapojí do hry i chuťové pohárky.

Moje kuchařka se narodila v České republice, ale za výrobou putuje na Slovensko.

 
 
 
 

Ukázky z knihy

Ať už jste milovníci masa, dezertů nebo vegetariáni,
Moje kuchařka vám poslouží jako ta nejkrásnější schránka na všechny vaše milované recepty.
1. Sbírejte

Střádejte rodinné poklady, lokální recepty z cest i osvědčené gastronomické postupy. Ve spolupráci s Mojí kuchařkou tak vytvoříte nejoriginálnější sbírku receptů na světě.

2. Zaznamenávejte

Kvalitní gastronomie potřebuje řád. Využijte proto 100 stran na zapsání receptů, ale také praktický obsah nebo knihu hostů, díky kterým najdete potřebné informace bez zbytečného hledání.

3. Ochutnávejte

Nepřestávejte dál objevovat a ochutnávat svět. Pomůže vám v tom i 5 stran plných výzev, které v Mojí kuchařce najdete.

 
 
 
 

#mojekucharka

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (13)

Olga V.
6. 4. 2021

Nádherná kniha, která přesně splňuje moje požadavky

Natálie
1. 4. 2021

Výborné nemám slov! Zamilovala jsem si to na první pohled!

Veronika
31. 3. 2021

❤️❤️❤️

Ivet
22. 3. 2021

Moje kuchařka je naprosto úžasná !♥️ Už na stránkách se mě velice líbila , a v reálu je ještě lepší ! Úžasný i jako dárek . Začala sem si psát recepty a je to naprosto skvělý, pořídila sem si k tomu i samolepky kterém vylepší ještě moji kuchařku..♥️ určitě doporučuji..♥️

Miri
16. 2. 2021

Je perfektní! Spoustu místa :)

Anna
5. 2. 2021

Krásný a vkusný dárek. Kuchařka udělala radost a to je hlavní. Už jsem ji dokonce viděla i v "akci" :)

Áda K.
5. 1. 2021

Kuchařka super, nápaditá, hezký design. 1 námět k zamyšlení - co do rejstříku předtisknout čísla stránek? ? Díky za ni a vše nej do nového roku. Áda K.

Šárka
30. 12. 2020

Krásná kniha. Skvělý jako dárek.

Klára
19. 12. 2020

,,Moji kuchařku,, mi přítel přivezl jako dárek. Z vašich webových stránek jsem byla okouzlena grafikou a zpracováním. Poté, co jsem kuchařku- zápisník dostala do ruky, byla jsem velmi zklamaná. V knihkupectví stojí 499,- kč a za tyto peníze je to jednoduchý obyčejný sešit. Nikdy jsem nenapsala snad špatnou recenzi, ale toto vydání vypadá na stránkách nasvíceně a krásně ale v reálu jsem si mohla koupit obyčejný kroužkový blok za 99,- kč. Velké zklamání za tuto cenu. Omlouvám se a děkuji za pochopení.

Kateřina T.
9. 12. 2020

Přesně dle mých predstav

Danka
19. 11. 2020

naprosto úžasná, těším se na každý recept, který můžu zaznamenat a výzvy, kterou mohu splnit, naprosto doporučují :-)

Zuzka
5. 8. 2020

Miluju jí už teď, a to ji mám jen 2 dny. Krásný povrch i praktický formát. Určitě pořídím i jako dárek :)

Vítek
30. 7. 2020

Skvělý deník, kam jsem si zaznamenal možnosti, co vařit, abych to nemusel vždy vymýšlet znovu a znovu. Také jsem si do Kuchařky sepsal seznam ingrediencí, které nejčastěji nakupuji a na které nechci zapomínat. Líbí se mi i minimalistický design. Ještě bych ocenil nějaké hezké záložky, abych si Kuchařku rozdělil podle typů jídel.

Parametry

Počet stran 120
Rozměry A5
Desky měkké
Vazba kroužková
Váha 285 g
Vydání 2. vydání, 2021

Naše další knihy a deníky

Nahoru