Our Love Challenges

Our Love Challenges je jedinečná kombinace deníku a alba plná zábavných výzev a aktivit pro zamilované. Užijte si společně všech 176 stran originální zábavy.

Dostupné také v jazycích:
Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?
Dostupné také v jazycích:

O knize

Aby se "Miláčku, už zase kino?" nikdy nemuselo opakovat.

Kniha Our Love Challenges je rozdělena do osmi tematických sekcí plných tipů na nevšední zážitky.

Společně vyzkoušíte, co jste ještě nezažili – od výroby vlastní zmrzliny až po zasazení stromu či tancování na frekventovaném náměstí.

S touhle knihou se rozhodně nudit nebudete!

Vyrobeno v České republice.
 

Dostupné také v jazycích:

Ukázky z knihy

Pobavte se, blíže se poznejte a uchovejte si tyto jedinečné zážitky na celý život.
1. Zažijte

Rande nemusí končit pouze v kině. Plňte přes 180 aktivit a výzev, romantických i bláznivých. Umíchejte vlastní koktejl, sestavte letní playlist, objevte neznámá místa a mnoho více…

2. Zaznamenejte

Jste to vy, kdo dělá knihu unikátní. Lepte do knihy fotky z dovolené, jízdenky z vlaků nebo listy z procházek. I maličkosti mají svůj význam.

3. Vzpomínejte

Kniha v pevné vazbě se silným papírem je věčná. Vzpomínky, kterých se můžete dotknout, vám vykouzlí úsměv na rtech i za dvacet let.

#ourlovechallenges

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (46)

Danka
19. 11. 2020

milujeme s partnerem plnění výzev a hlavně po 9ti letech o sobě díky téhle knize, poznáváme na sobě to, co jsme o sobě ani nevěděli :-)

Danča
14. 10. 2020

naprosto úžasná kniha, s přítelem tvoříme a plníme výzvy jak to jen jde <3 Na každý výlet jezdí kniha s námi, co bychom mohli spáchat a splnit. Na každé počasí je něco a dozvěděli jsme se i pár věcí o sobě, které jsme nevěděli. Vřele doporučují a těším se, až knihu společně dokončíme a budeme ji uchovávat jako naší vzpomínkovou knihu <3

Eliška
29. 9. 2020

Knihu jsem dostala od kamarádů k narozeninám a je úžasná.. Určitě moc doporučuji.. Jediné co mě trochu mrzí je, že v ukázkách knihy na těchto stránkách se kniha v některých věcech trochu liší od reálu. Ale jinak skvělá.

Parametry

Počet stran 176, z toho 8 barevných, gramáž 120 g/m2
Rozměry A4 na šířku (297 x 210mm)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 960 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru