Deník mého koně

Ježdění je vaším koníčkem? Ať už máte svého koně nebo se o ně rádi chodíte starat do stájí, Deník mého koně vám umožní vytvořit si krásné album svých koňských zážitků a vzpomínek. Naučíte se nové věci, zasmějete se a kreativně se vyblbnete. Jelito – kopyto – platí to!

Knihu máme skladem
Co se skrývá uvnitř ?

O knize

Deník mého koně je rozdělen do sedmi tematických kapitol.
Do deníku můžete zaznamenat a zvěčnit všechno, co se svým koněm prožijete v průběhu vyplňování různých výzev a úkolů. A že jich na vás čeká spousta!

Popíšete svého oblíbeného koně a najdete fotku, která nejlépe vystihuje jeho lidskou podobu. Vyrazíte spolu na piknik a také spočítáte, kolik pařezů během vyjížďky uvidíte. Do deníku přilepíte fotky ze hřbetu koně ve všech ročních obdobích. Naučíte se skákat přes kyblíky a zajedete drezurní úlohu naruby.

Vyrobíte svému koni roh a proměníte ho v majestátního jednorožce, upečete mu domácí pamlsky, oslavíte spolu narozky, napíšete o svém koni báseň a uspořádáte soutěž pro své kamarády.

Zkrátka zažijete všechno, co by v životě správného koňáka nemělo chybět.

Vyrobeno v České republice.

Ukázky z knihy

Pobavte se, zažijte nová dobrodružství a uchovejte si tyto jedinečné zážitky na celý život.
1. Zažijte

Naučte se nové triky a objevte krásná místa. Díky kapitole „Blbneme“ se zaručeně pobavíte a získáte fotky, kterým se s kamarády budete řehtat.

2. Zaznamenejte

Na 96 stránkách si vytvořte krásné album koňských vzpomínek. Lepte, pište, malujte, zdobte, kreativitě se meze nekladou. Jak asi přemýšlí koně a co se jim zdá?

3. Vzpomínejte

Kniha v pevné vazbě se silným papírem je věčná. Vzpomínky, kterých se můžete dotknout, vám vykouzlí úsměv na rtech i za dvacet let.

#denikmehokone

I na instagramu to knize moc sluší

Hodnocení zákazníků (11)

Michaela
5. 2. 2021

Úžasná knížka.:-)

Barča
14. 4. 2019

Tato knížka je úžasná sice nemám svého koně ale mám v plánu si vlastního koně pořídit

Karolína
29. 1. 2019

Jsem moc ráda, že můžu mít deník taky doma. Baví mě plnit výzvy a někdy až dětinský způsobem zapisovat a vybarvovat. Některé úkoly jsem si přála zkusit už dříve, ale nenašla jsem na ně čas a možná ani odvahu. Teď si je konečně splňuji. Zároveň bude z deníku za pár let krásná vzpomínka. PS. Zítra se chystám dělat dort k výročí ?

Parametry

Počet stran 96, z toho 8 barevných, gramáž 140 g/m2
Rozměry C5 na šířku (229 x 162mm – větší než A5)
Desky Pevné desky s matným potiskem
Vazba šitá V8
Váha 445 g

Naše další knihy a deníky

Nahoru