Novinky

Poděkujte maminkám dárkem na míru

Den_matek_uvod

Ať už je vaše maminka vyznavačkou tradic, nebo má dobrodružnou povahu a ráda zkouší něco nového, potěšte ji na Den matek (letos připadá na neděli 12. 5.) dárkem, který bude trefou do černého.

Nastávající mamince

Máte ve svém okolí ženu v očekávání? Deník miminka Mé první roky jí umožní uchovat nejvýznamnější okamžiky z raných let života děťátka.

IMG_1732

Mamince cestovatelce

Pokud maminka ráda „výletí“, okořeňte jí poznávání Karetními výzvami – Cestovatelskými. Plnit netradiční úkoly může sama, s partnerem, rodinou nebo přáteli, v Česku i zahraničí.

IMG_1771

Mamince kuchařce

I sebelepší kuchařka si ráda oblíbené recepty poznamená do jedné knihy, ať může osvědčené postupy kompletně předat dál. Mamince, která je v kuchyni jako ryba ve vodě, udělá radost Moje kuchařka.

94085_mkt_kuchrka_jaro1

Maminku má každý jen jednu. Užijte si všechny společně strávené chvíle!

vaše Mementerra od Albi

Rozcestník s tipy na ty nejlepší dárky k Vánocům: darujte zážitky i vzpomínky

vanocni-darky-uvod

Ohromit, potěšit, překvapit, neopakovat se… každý rok ta samá písnička. Výběr vánočních dárků ale nemusí být strašákem. Obzvlášť s naším dárkovým rozcestníkem, který vás nasměruje tím správným směrem. A stačí vám k tomu vždy jen pár indicií.

Dárky pro páry

Ať už vymýšlíte dárek pro přítelkyni či přítele, zamyslete se nad zálibami vaší drahé polovičky. Co ji nebo jeho vždy rozesměje? U čeho zapomíná na čas i starosti? Dárek, který splňuje tyto požadavky, zaboduje vždycky. Může to tedy být kurz vaření, lístky do divadla nebo také váš společný čas. 

Kniha vzpomínek a výzev pro zamilované

Neopomíjejte sílu společných zážitků, prožitků a následných vzpomínek. To vše kombinuje například kniha výzev pro páry a album v jednom Our Love Challenges. S tou se nebudete nudit ani vteřinku. Slibujeme. 

vanocni-darky-olch

Hravé dárky pro partnera i partnerku

Ne, raději karty? V pořádku. Posloužit můžeme i tady. Pokud nejste vy nebo partner knižní typy, pak si pod stromeček nadělte náš bestseller – unikátní karetní hru pro páry Prozraď mi. Hra rozproudí vzájemnou komunikaci a navíc se poznáte do ještě větší hloubky. A chybět nebudou ani příjemné odměny.

vanocni-darky-pm

Akčnější páry si pak přijdou na své s našimi dvěma novinkami! Ty se postarají o nezapomenutelné zážitky, na které budete vzpomínat ještě hooodně dlouho. Tak které to budou – karetní výzvy s tipy na rande, nebo erotické karetní výzvy? Pořídit můžete rovnou oboje, skvěle se totiž doplňují.

Dárky pro celou rodinu

Rádi byste udělali radost celé rodině naráz? I tady je zaručeným receptem společně prožitý čas. Trávit jej můžete aktivně, ale i kreativně. Takové hromadné tvoření Vánoční kroniky vykouzlí úsměv na rtech i těm nejmenším. Její společné prohlížení pak můžete rovnou pasovat na každoroční vánoční tradici.

vanocni-darky-kv

Dárky pro maminku i miminko

Je-li mezi vašimi nejbližšími i nastávající či novopečená maminka, rozhodně nešlápnete vedle s bohatě ilustrovanou knihou pro miminko Mé první roky. Právě tyto vzpomínky patří k těm, na které nechcete nikdy zapomenout. 

Dárek nejen pro tatínka

Dávno jsou pryč doby, kdy kuchyním vládly pouze ženy. Pokud máte doma nadšeného kuchaře nebo si dokonce chvíle v kuchyni užíváte celá rodina, zabalte pod stromeček naši další novinku – Kulinářské karetní výzvy. Menší dárek, který ale ukrývá hodiny společně stráveného času a ještě více zábavy. Objevujte, ochutnávejte, učte se a vychutnávejte navzájem výsledky svého snažení.

vanocni-darky-gurman

Dárek pro domácího mazlíčka

Ano, ani na naše čtyřnohé členy domácnosti nezapomínáme. Letos jsme se na ně obzvlášť soustředili a vydali jsme pro ně (i pro vás) rovnou celou knížku. Deník mého mazlíčka pro pejsky i kočičky kombinuje knihu vzpomínek a album. 51 obsažených výzev se vám postará nejen o zábavu, ale také o fotky, které si budete vždycky s láskou prohlížet. Takže hledáte-li originální dárek pro pejskaře nebo majitele kočiček, tady ho máte.

vanocni-darky-dmm

Dárky pro cestovatele a dobrodruhy

Co ocení ti, kteří doma jen tak neposedí? No přece tipy na to, kam vyrazit, jak se zabavit na dovolené nebo jak si navštívenou destinaci užít zase z nového úhlu. Naše poslední novinka Cestovatelské výzvy je dělaná objevitelům na míru. Karty jsou skladné, odolné a obsahují desítky inspirací na zážitky v ČR, zahraničí, v přírodě i ve městech. Pokud byste chtěli darovat ještě něco navíc, karty se skvěle doplňují s Cestovatelským deníkem

vanocni-darky-cd

Dárky nezapomeňte také originálně zabalit a jako bonus můžete přidat i čím dál oblíbenější jedlé dárky

A teď už jen krásné Vánoce plné té nejlaskavější společnosti, kvalitně stráveného času a nekonečna nádherných vzpomínek na celý život.

Užijte si akční podzim se slevou 15 %! Jen do neděle 17. 9.

 

Jaký bude letošní podzim? Přece báječný! Aktivujte režim offline a vychutnejte si ho naplno v kruhu nejbližších. Čas nezastavíme, ale pomůžeme uchovat všechny vaše důležité okamžiky.

Využijte speciální slevu 15 % na nákup, ať máte kam zapisovat společná dobrodružství.

Platí od 15. do 17. 9. V košíku stačí zadat kód PODZIM15. Přesvědčte se, že i na podzim se toho dá spoustu zažít!

 

Vaši TOP podzimní společníci

 

 

Deník mého mazlíčka

Kupte knihu svému pejskovi/kočičce, plňte ulítlé výzvy a pak se s přáteli zasmějte nad povedenými fotkami. Troufnete si třeba na stejné outfity?

 

Prozraď mi

Proč jsou karetní hry tak oblíbené? Jednoduše se dají vzít všude. Třeba na prodloužený víkend do wellness. Co všechno na sebe drahé polovičce „prásknete“?

 

 

Our Love Challenges

Vypravte se na dlouhou podzimní procházku a splňte jednu z kutilských výzev – tvoření v přírodě. Nebo budete raději pouštět draka?

 

 

Svatebník

Překvapila vás na dovolené žádost o ruku? Pak je ten pravý čas vrhnout se na plánování, ať vše klapne „do roka a do dne“.


Přejeme mnoho radosti z nakupování a plno barevných zážitků!


vaše Mementerra od Albi